Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. hettol csokkentem az...

12. hettol csokkentem az utrogestan szedeset ebbol nem lehet baj?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam genetikai vizsgalaton mindent rendben talaltak:)

Tegnapig 3x1 tablettat szedtem kb az 5. hettol mert sajnos nyaron volt egy vetelesem ami mutettel vegzodott 9hetesen es elotte egy evvel spontan vetelesem 6 hetesen.

Eddig minden oke volt hala az egnek igy tegnap ota mar csak napi 2x1et szedek. Mikor kezdjem a napi egyet vagy hogy hagyjam abba a szedest? Kulfoldon elek itt nem is tudnak rola hogy szedtem de hozattam ki es mar fogyoban is van de nem akarom hogy baj legyen,

Koszonom a segitseget



2017. febr. 9. 13:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hat en ugyanigy vagyok ugyanezen okok miatt, de az orvosom fogja mondani hogy mikor es higyan csokkentsem. Megiscsak hormongyogyszer..
2017. febr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hány szemed maradt? Legalább 4-5 napig jó lenne, ha tudnád napi 2-vel szedni. Utána ugyanennyi ideig napi 1 szemmel.
2017. febr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én 2*2-t szedtem, aztán a 13. héten kellett csökkentenem. Először 4 napig 2*1, majd 4 napig 1 szemet és utána semmit.

Sztem 3-4 napig 2*1, majd 3-4 napig 1-et

2017. febr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
kb. ahogy az előttem írok mondták! 4-5 naponta elhagyni 1 szemet! nem lesz gond, nyugi!
2017. febr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elvileg nem lehet baj, de olvastam már itt olyan kérdést, hogy valaki még a 14 héten is elkezdett vérezgetni.
2017. febr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! Aranyosak vagytok. Maradt meg egy fel doboz igy tudom tartani hogy 4-5 napig napi 2 es utana meg 4-5 napig napi 1.

Remelem nem lesz baj felek egy kicsit :(

Koszonom megegyszer

2017. febr. 9. 15:11
 7/11 anonim ***** válasza:
A méhlepény a 12. héttől kezdi átvenni a magzat ellátását, ami nagy átlagban legkésőbb a 16. héten fejeződik be! Így azt a hormont, amit addig az utroval pótoltatok, a méhlepény fogja termelni a magzatnak! Ezért van az, h a 12. héttől lehet szépen lassan elkezdeni csökkenteni az utro mennyiségét! Valsoszinűleg tartom, h amit utolsó írt, ott hirtelen hagyták abba az utrot, nem fokozatosan! De ha mégis valamilyen barna, pirosas fellépne, vissza kell emelmi az adagot! (nekem ezt a saját dokim magyarázta így)
2017. febr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ugyanigy vagyok! Nekem egy hetet mondott doki h mindig ugy csökkentsem! Ne izgulj biznunk kell abban h nem lesz baj!;)
2017. febr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
En is remelem es minden jot es szepet kivanok a kismamaknak!
2017. febr. 9. 17:35
 10/11 gabriell88 ***** válasza:
Nekem elég sokat kellett szedni. 3*2 szájon át3*1 et hüvelyen keresztül. A 12 hetes uhon, a doki azt monda mostmár a hüvelyit ne szedjem, a szájon át egy hétig 3*2- őt majd egy hètig 3*1-et , és a 14. Héten már semmit. Szerintem próbáld úgy időzíteni hogy viszonylag aránylagos legyen és legalább a 14. Hétig szedegesd.
2017. febr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!