Merjem vagy ne?

Figyelt kérdés

Nagyon kívánom a szexet, amióta kiderült a baba nem mertünk. 14. hetet töltöttem ma be. Nem volt még vetélésem, nem vagyok veszélyeztetett sem csak azért is aggódok mert egyszer sem vizsgáltak meg kézzel, csak ultrahang volt mindkétszer, így mi van ha nem zárt a méhszájam?!

Szeretkezhetek a párommal?


2017. febr. 11. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha gond lenne,megtiltották volna,felhívták volna rá a figyelmedet. Ultrahanggal is meg tudják nézni a méhszájat. Szóval,ha nem vagy eltiltva akkor szerintem egèsz nyugodtan. 31hkm
2017. febr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha orvos nézett és nem mondta, hogy nem lehet, akkor természetesen nyugodtan élhettek nemi életet, csak óvatosabban kell csinálni.
2017. febr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szonográfus hölgy nézett ultrahangon, orvos az csak a róla kapott leletet nézte, 2alkalommal voltam egyszer sem vizsgált meg
2017. febr. 11. 19:00
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ultrahanggal is tudják nézni. Nálam is volt, hogy vizsgálni nem vizsgáltak, csak ultrahang volt, de a leleten rajta volt a méhszájérték is.

Nálunk se mondták, hogy akadálya van a nemi életnek, mi egészen addig éltünk nemi életet, míg 36 hetesen kórházba nem kerültem. Semmi probléma nem volt.

2017. febr. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Eleinte picit én is tartottam tőle :D de utána nem lett semmi baj , még 39. hétben is együtt voltunk szülés előtt egy nappal is , baj nem lett :) !
2017. febr. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A méhszáj normális vizsgálata ultrahanggal történik, nem kézzel. A kézzel való vizsgálata max. szülés közben informatív. Az én orvosom mindig hüvelyi ultrahanggal nézte meg, kézzel egyszer sem vizsgált a terhességem alatt.
2017. febr. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!