Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fehérjepor fogyasztása kismamá...

Fehérjepor fogyasztása kismamáknak?!

Figyelt kérdés

Súlyzós edzést végeztem mindaddig amíg terhes nem lettem,leálltam a 13.ik hétig.Ma visszamentem a terembe,persze sokkal lazábbra vettem,nagyon jó volt ismét mozogni!!!Heti 2-3szor tervezek menni,ahogy érzem és jólesik.A kérdésem az lenne,mivel maradt fehérjeporom (izo whey zero) fogyaszthatom e továbbra is?Semmi káros anyagot nem tartalmaz...

Azoknak a kismamiknak a véleményét kérem akiknek van tapasztalata e téren

Elöre is köszönöm



2017. febr. 12. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz meg szakértőt, mert itt csak laikus vélemény lesz. Szerintem folytathatnád a fehérjét, nem káros, a kérdés inkább az, hogy minek, mert izmot építeni nem fogsz tudni terhesség alatt.
2017. febr. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jó lesz az a szülés után is, amikor majd formába hoznád magad (szoptatás után). Rakd el, nem jár le olyan hamar.


Egyébként ártani nem árt, de most felesleges.

Szoptatás alatt pedig nem ajánlott, mert a sok fehérje nem jó irányba viszi a tejtermelést.

2017. febr. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze,nem izomnövelésre használnám,viszont úgy tudom,hogy terhesen jóval megnö a fehérje igényünk és lombikosoknak még ajánlják is,hogy miért nem tudom...ezért tettem fel a kérdést...lombikos nem voltam,viszont van itthon még legalább 1kg fehérjeporom és ha nem àrt,söt még hasznos is akkor fogyasztanám.Dokim véleményét majd csak 4 hét múlva tudom kikérni.
2017. febr. 12. 10:11
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én nődokim kifejezetten tanácsolta nekem a fehérjeport a második trimeszter környékén - pont amegnövekedett fehérjeigény miatt.

És a boltban sem néztek rám furán, szóval valószínűleg nem én voltam az első kusmama, aki ilyesmit vásárolt náluk.

2017. febr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam inni.14 hkm
2017. febr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!