Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek is, , csúnya, ,...

Szerintetek is, , csúnya, , nevet választottunk a babánknak?

Figyelt kérdés

A múlt heti ultrahangon derült ki, hogy kisfiút várok. Mi már előre eldöntöttük a férjemmel a fiú és a lány neveket is, úgyhogy már csak arra vártunk, hogy hátha megmutatja magát.


Viszont amikor elmondtuk a családtagoknak illetve az ismerősöknek a kiválasztott nevet mindenki azt mondta, hogy borzalmas és nem is fogják a nevén szólítani majd a babát...


A név pedig a Gergő lenne. A mai világban már tényleg ,,ciki,, ilyen nevet adni a gyermeknek??


A véleményektól függetlenül egyébként marad ez a név, csak kíváncsi vagyok mások véleményére is. :)


2017. febr. 13. 15:13
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek ment a zöld kéz!


Ötletként kaptam az alábbiakat a Gergő helyett:


Benett

Dániel

Alex

Patrik

Dávid

Dominik


Még a Dávid volt a másik amin gondolkodtunk de nekünk jobban tetszett a Gergő valamiért. :)

2017. febr. 13. 17:07
 22/37 anonim ***** válasza:
82%
Nah jó, a Benettre nem is mondok inkább semmit :D A Lakatos vezetéknévhez nagyon passzolna :)
2017. febr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
95%
A Dávid szép név.
2017. febr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép név, ne engedjetek beleszólni senkit a név választásba, úgyse tudnátok mindenkinek megfelelni, mert mindenki mást favorizál.
2017. febr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
59%
Miért lenne égő, ronda név a Gergő ? Pont a Benett az. A Patrikot sem adnám semmi pénzért. A legtöbb gyerek kisebbségi, akit ismerek ilyen névvel. A többi Spongya Bob szereplő. A Gergővel szemben max az a kifogásom, hogy felnőttnek férfinak nem áll jól, akárcsak a Bence. Legyen Gergely és becézhetitek Gergőnek. A Dávid nekem is tetszik.
2017. febr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem csúnya. A gyereknek magának meg lesz a lehetősége, hogy ha borzalmasnak érzi a nevét, akkor megváltoztassa. A törvény szerint pedig a szülőknek kell elnevezni a gyereket, nem a rokonságnak, a falu bölcsének vagy a király bolondjának.
2017. febr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem csúny név, nyugodtan adjátok, a család és az ismerősök beszólására meg magasról tegyetek. Bár nehezen tudom elképzelni, hogy tényleg mindenki ezt mondta volna, a Gergő egy teljesen átlagos, gyakori név, mielőtt leírtad, azt hittem, valami újkeletű, alig ismert név lesz a befutó. Ha nem tetszik a családnak és az ismerősöknek, majd szépen megbékélnek vele, dehogynem fogják a gyereket a nevén szólítani, most csak arra megy ki a játék, hogy beleszólhassanak az életetekbe.
2017. febr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy csúnya,azt adjátok ami tetszik.Mi már csak akkor mondtuk el miután megszülettek.Mellesleg Gergő a mi kisfiunk is,Luca a kislányunk.

Láttam az egyik válaszolóval nagyon egy húron csendülünk,mert Lucájuk lesz és ha fiú lenne Gergő😍

2017. febr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
A miénk is Gergő lett volna ha fiú.
2017. febr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
Jo a Gergo, de a Patrik is szep.
2017. febr. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!