Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek is, , csúnya, ,...

Szerintetek is, , csúnya, , nevet választottunk a babánknak?

Figyelt kérdés

A múlt heti ultrahangon derült ki, hogy kisfiút várok. Mi már előre eldöntöttük a férjemmel a fiú és a lány neveket is, úgyhogy már csak arra vártunk, hogy hátha megmutatja magát.


Viszont amikor elmondtuk a családtagoknak illetve az ismerősöknek a kiválasztott nevet mindenki azt mondta, hogy borzalmas és nem is fogják a nevén szólítani majd a babát...


A név pedig a Gergő lenne. A mai világban már tényleg ,,ciki,, ilyen nevet adni a gyermeknek??


A véleményektól függetlenül egyébként marad ez a név, csak kíváncsi vagyok mások véleményére is. :)


2017. febr. 13. 15:13
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem maradjon a Gergő, mert nektek ez tetszik. Ne hallgassatok senkire!
2017. febr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a Gergő. Fiatalabb koromban volt egy barátom akit így hívtak viszont mostanában nagyon nem is találkoztam ilyen nevű emberrel.Nem is értem, szerintem egyátalán nem ciki.(Mért lenne bármelyik név is az?)
2017. febr. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 veterán vas ***** válasza:

Semmi baj nincs vele, szép név.

Ha valaki beszól, el lehet küldeni melegebb helyre. A Ti gyereket, ezt a nevet választottátok, és kész!

Andor bácsi, Margit néni, és még a Gyula szomszéd is elmehet a .... ;)

2017. febr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Nem is ertem, mi a baj ezzel a nevvel? Tok atlagos fiu nev. Lehet becezese a Gergelynek, de a Gergelyeket mindenki Gergonek hivja, es szerintem sokkal jobb is.

Szerintem se nem ciki, se nem csunya.

Ne foglalkozzatok azzal ki mit mond. Majd mas ad olyan nevet a sajat gyerekenek amilyet akar.

2017. febr. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik a Gergő. Jobban, mint a Gergely. :)

A mi fiunk Péter, de látod van akinek ez a név nem tetszik. :) Nekem egyébként a Patrik is tetszett, de a férjem leszavazta. :D

2017. febr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Ez csakis a ti dolgotok, ne foglalkozz mások vèlemènyèvel ! Èn most vagyok 27 hetes. Nálunk is ugyan ez van. De nem foglalkozok velük! Az èn babám, vagyis a miénk. Kitartás! 😃
2017. febr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi lett végül a kicsi neve?
2017. nov. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!