Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes kismamák! Ti is...

Amydala kérdése:

29 hetes kismamák! Ti is ilyen türelmetlenül várjátok már a babát?

Figyelt kérdés
Hogy bírjátok,hogy még kb 10 hét van a szülésig? Én kb megőrülök ettől :( Május 5-re vagyok kiírva, és már nagyon várom,hogy a karomban tarthassam a babámat.

2017. febr. 16. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 18 hetes vagyok, így hát leginkább irigylem azokat, akok hozzád hasolnóan csak pár hétre vannak a szüléstől! :) Nekem több mint a fele hátra van... :(

Nagyon várom én is, hogy végre megismerjem a babánkat, de közben sokszor az is bennem van, hogy imádok terhes lenni, most vagyunk a legszerelmesebbek a férjemmel és ez olyan szép :)

2017. febr. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én május 15-re vagyok kiírva és már nagyon várom a végét. A telefonomra is beállítottam egy visszaszámlálót. :) Én kevésbé szeretek terhes lenni. Ne értsetek félre, mert imádon a babámat, de volt/van annyi problémám (hányinger, vérzések, méhszáj és méhlepény problémák) , így már nagyon várom, hogy egészségesen kibújjon. Már unom ezt az állandó aggódást és a szextilalmat. :(
2017. febr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 15hetes vagyok. De már most nagyon szeretném a kezemben tartani. Másfél évet vátunk rá, közben volt egy vetélésem(ő már megszülethetett volna erre az időre). Úgyhogy én is inkább irigylem azokat akik lassan szülnek.
2017. febr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat! :)

Nálunk hál'istennek nincsenek problémák, és én is szeretek terhes lenni, de olyan lassan telik az idő! :( Eddig valahogy elrepültek a hetek, egyik a másik után, de most ez mintha lelassult volna... Már november óta nem dolgozom, csak a háztartási munkát végzem,meg az egyéb teendőket, elkezdtem a babának szükséges dolgokat beszerezni, ruhácskákat vásárolni is, de már nem tudok mit kitalálni,amitől gyorsabban menne az idő.

2017. febr. 17. 01:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Borzasztó lassan telik úgy is, hogy dolgozom és van egy 2 éves gyerekünk már. Én 27 hetes vagyok, de tényleg számolom vissza a napokat... Az elsőnél elrepült az idő, most vhogy csak vonszolja magát...
2017. febr. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!