Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Legkésőbb mikor derülhet fény...

Legkésőbb mikor derülhet fény arra, ha ikreket várok? Melyik az az átlag legkésőbbi terhességi hét, amikor kimutatják?

Figyelt kérdés
2008. okt. 10. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
úgy tudom a 12. hétig tutira kiderül - az ultrahangon látszik biztosan!
2008. okt. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Szia!Én is ikreket vártam,májusban szültem.

A második ultrahangon biztos,hogy látszanak.Ez attol is függ hány hetesen voltál előszőr uh-n.Nekem 8 hetesen már megmondták,hogy ikrek.De csatlakozom az előttem lévőhöz.A 12 héten legkésőbb ,de ez már nagyon a határ.

Miből gondolod,hogy ikreid lesznek?

2008. okt. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A 12. héten mondják meg ha ikrekről van szó,mert előtte még sok esetben az egyik magzat felszívódhat,de a 12 hetes uh-n tutira megmondják..
2008. okt. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Elviekben amint van szívhang, érzékelnie kell a dokinak, hogy 1 vagy 2 szívhangot hall-e.

Ennek ellenére hallottam olyan esetről, hogy a 20-onvalahány héten derült ki, 2 baba van a pocakban.

2008. okt. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A 12. UH már rég túl vagyok, a 18.-on is, csak reménykedtem, hogy még van lehetőség, hogy kiderüljön.

20 hetes vagyok.

2008. okt. 11. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!