Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap úgy éreztem, hogy egy...

Tegnap úgy éreztem, hogy egy nagy csomó a hasam! Egyenesen nem is tudtam állni! 19 hetes babás vagyok! Lehet, hogy a babó jelez, menjek táppénzre most már?

Figyelt kérdés
Nagyon fájt a hasam,egész este,éjszaka is!Még most sem fájdalommentes a hasam,de jobb,mint tegnap.menjek ügyeletre vagy elég hétfőn rendelésre menni?
2008. okt. 11. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.Szerintem bekeményedett a pocid és attól volt ilyen érzés,igaz annak már el kellett volna múlnia.Szedj magnéziumot,ha van otthon.Én helyedben elmennék az ügyeletre,Te is akkor nyugodsz meg.Nekem 20 hetesen szúrt nagyon a pocim,2napig és én is inkább megnézettem,szerencsére minden rendben volt a picivel.Nem tudom milyen munkát végzel,de biztos nem ártana lassítani.Én felszolgáló voltam,de 8hetes korunk óta itthon vagyok,nem mertem kockáztatni,főleg,hogy évelején egy babát elvesztettünk,mert cipekedtem a munkahelyen.

Üdv:32heteske

2008. okt. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%

Ne haragudj, de ha ekkora fájdalmaid vannak, nem ide kéne írogatni, hanem orvoshoz menni, nem?

(Itt nem távgyógyító orvosok vannak)

Remélem jobban vagy és nincs komoly baj, de inkább feleslegesen keresd fel az ügyeletet, minthogy késő legyen. Legfeljebb azt mondják, hogy ez normális, te meg megnyugodhatsz.

2008. okt. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez keményedésre utal. Most már ideje lenne lassítanod, pihenned, szerintem menj el táppénzre, ha ez megoldható. Feküdj minél többet, és amint érzed, hogy keményedik a pocak, vegyél be MagneB6-ot (napi max. 3X2).
2008. okt. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én is a tappenzet, és a magne b6ot javaslom.

meg sok pihenest

19,5 hetes kismamó

ps: en alvaskor nem tudom sokaig kinyujtani a labam hasonlo okok miatt, hat ez van, es ez még csak ilyenebb lesz!

2008. okt. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!