Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális dolog, ha a férj...

Az normális dolog, ha a férj azt mondja az elsö perctöl kezdve, hogy nem sexeljetek, nehogy baja essen a babának odabent?

Figyelt kérdés
2017. febr. 24. 06:47
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
75%

Hát, én végtelenül csalódott lennék, ha a párom biológiai analfabéta lenne, és a saját torz elképzeléseit hangoztatná a tudományos tényekkel szemben...

(Mondjuk az ilyen "és ha lány lesz" dolgok.... mégis mit látna egy magzat a méhen belül, töksötétben, a magzatburkon keresztül... és még ha lát is bármit, akkor is, honnan tudná, hogy mi az?! Még az újszülött is csak néhány cm-re képes fókuszálni, fokozatosan alakul ki az érzékelés és a látottakhoz csak jóval később kapcsolódnak gondolatok! Aki egy magzatnak "felnőtt" gondolkodást tulajdonít, az szimplán végtelenül ostoba! Én pedig rühellem az ostoba embereket, nem tudnék ilyen emberrel élni.)

Az más kérdés, hogy a terhesség során sok nő él át olyan hormonális változásokat, hogy nem, vagy kevésbé kívánja a szexet. Ez általában átmeneti állapot.

A párom a TÁRSAM, kölcsönösen kell tekintettel lennünk egymás igényeire. Amikor terhesen nem kívántam a szexet, akkor a párom tekintettel volt rám, nem erőltette (pláne, hogy folyton rosszul voltam egy ideig). Amikor azonban visszatért a libidóm, akkor örült neki és boldogan vetette rám magát.

2017. febr. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
8%

Aha... nekem se mondta az orvos, hogy nem ajánlott a szex, szépen el is vetéltem. Szex után kezdtem vérezni.

Másodszorra már mondta, de nekem is volt annyi eszem.

Inkább örülj, hogy ti ezt megspóroljátok.


A 2. trimben már lehet, ha addig nem volt gond.


Más kérdés, hogy szerintem magának kellene intéznie.

2017. febr. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
# 22: Én kétszer vetéltem el koraterhesen úgy, hogy NEM volt szex. A 12. hét előtti vetélés nagyon gyakori, általában az embrió fejlődési rendellenessége, vagy hormonproblémák okozzák. Egészséges terhességnél a szex nem okoz vetélést. Ha okoz, akkor az eleve nem egészséges terhesség és nagy valószínűséggel szex nélkül is elvetéltél volna.
2017. febr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!