Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintettek 5+3naposan mitt...

Szerintettek 5+3naposan mitt fog láttni a doki uhn? Lehet már ilyenkor a petezsákban embrió/szivverés?

Figyelt kérdés
Kinek hány mmes volt a petezsak ilyen idősen?
2017. febr. 26. 20:11
1 2
 11/13 anonim válasza:
Na mi hír? :)
2017. márc. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
van valami? vagy még nem voltál?:)
2017. márc. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
En is kivancsi lennek voltal ujabb vizsgalatra ? Nekem februar 18 an volt beultetes tegnap (marcius 13) meg csak egy 5 mm es petezsak latszodott ...orvos szerint nagyobbnak kellene lennie mar...nagyon elkeseredtem nagyon felek es nagyon drukkolok az en kis dragamnak ...jovo heten megyek ujabb vizsgalatra...amugy olvastam hogy voltbmar valaki ugy hogy beultetes utan 3 hettel szinten csak egy 5 mm es petezsak latszodott es megis rendben volt ...drukkolok neked is :)
2017. márc. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!