Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hátrahajló méh terhesen?

Hátrahajló méh terhesen?

Figyelt kérdés
Az létezik,hogy hátrahajló méh miatt nem látta a doki a terhességet,ami majdnem 6 hetes.A hcg kimutatta.Csak rá utaló felritkulást és még valamit látott. A hüvelyi ultrahang szinte semmit nem mutatott,amit látott azt hasival. Mellfeszülés állandóan van,ma reggel hánytam is.

2017. márc. 2. 08:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Előkerestem a 2 éves leleteimet mert én is úgy gondolom, hogy a régi géppel van a probléma. Nekem mensi után 4 héttel egy 4 mm-es echogyűrűt láttak hüvelyi uh-n. 10 nap múlva 16x11x13 mm petezsák volt szikhólyaggal. Nagyon korszerű gépekkel vizsgáltak. Szerintem sokat számít a gépek minősége és életkora 😊
2017. márc. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
De kedves vagy,hogy megnézted.Sajnos mikor egy ember mögött sok év csalódása van,akkor ahogy az én példám is mutatja,mindenben próbálok magyarázatot találni, ami picit is reális és megnyugtathat.Tudom viszont,ha valaminek meg kell történnie az meg is fog.Tényleg nagyon bánom,hogy elmentem ide,mert azóta vagyok ideges,addig minden olyan szép volt.Megvárhattam volna már ezt a pár napot és nincs ez a felesleges stressz.
2017. márc. 2. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!