Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kétségbe vagyok esve. Aki...

Kétségbe vagyok esve. Aki járt így kérem segítsen?

Figyelt kérdés

2017.02.21-én voltam orvosnál és akkor ezt írta a leletemre:

UH:Széles endometrium, 4 mm gs sejthető

DG: korai grav ?

Csináltam tegnap terhességi tesztet hogy majd emléke el rakjuk a baba könyvbe az első ultrahangos képpel és tök negatív lett. Lehetséges ez ?



2017. márc. 3. 06:27
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Mikor teszteltel utoljara?
2017. márc. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Voltam ma és csak annyit mondott hogy 3 hét múlva menjek vissza. És hogy vastag a méhnyálkahártyám meg van nagyobbodva a méhem és lehet meg az a pici pötty a petezsák ami tegnap 3.4 mm volt ma meg 3.5. De holnap el megyek hcg vérvételre mert ő nem adott beutalót így el megyek magán laborba majd az meg mondja.
2017. márc. 15. 17:02
 33/38 anonim ***** válasza:
41%
Mennyi ultrahang szakértő! Más egyetemen tanul hat évig és évek alatt válik ultrahang diagnosztává, ez az oldal meg tele van őstehetségekkel. Taps.
2017. márc. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
80%

Uccso, ehhez nem kell uh szakertonek lenni csak nemi biosztudas kell. 02.21-en sejtheto terhesseget irtak a papirjara. Eltelt majdnem egy honap es nem fejlodott ki embrio! Ez NEM terhesseg.

A doki a vervetellel es egyebbel ki akarja zarni mert ilyenkor ez a kotelwssege es hogy megtudja, minaz ami ilyen piszok lassan novekszik odabent. Mert egy petezsak kb 4 hetes kortol latszik, ra kb. 2 het mulva mar egy dobogo szivu felcentis embrio fejlodik! De itt majdnem egy honap alatt sincs egyertelmu dolog, ezert kuldi a kerdezot mindenhova!

2017. márc. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.De az orvos nem küld vérvételre én megyek magamtól magán laborba. Ő csak annyit mondott 3 hét múlva találkozunk.
2017. márc. 15. 21:28
 36/38 anonim ***** válasza:
100%

Hát sajnálom, de ez szerintem se terhesség. Se a teszt nem mutatja ki, és uh-on sincs változás 3 hét alatt.

Jól teszed hogy elnész vérvételre. Majd ird meg az eredményt.

2017. márc. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Meg lett a vér eredménye és sajnos negatív lett. Így mikor várható hogy meg jön vagy esetleg kell gyógykaparás? mert az orvosom nem adott ilyenekre választ.
2017. márc. 16. 11:00
 38/38 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez egyertelmu volt :(

Hivd fel az orvosod, mondd meg hogy nem petezsak hanem valami mas szoval tudni akarod mi, illetve kell-e gyogyszer, hogy megjojjon.

Tavorvoslassal nem lehet megmondani mikor fig megjonni, es kell-e gyogyszer mert ahhoz jovobelatas is kell es az tenyleg nincs senkinek.


Mindenesetre pokoli elkeserito, hogy ilyen orvosok vannak, akiknel konkretan a laikusok is jobban levagtak hogy terhesseg kizarhato.

2017. márc. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!