Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kétségbe vagyok esve. Aki...

Kétségbe vagyok esve. Aki járt így kérem segítsen?

Figyelt kérdés

2017.02.21-én voltam orvosnál és akkor ezt írta a leletemre:

UH:Széles endometrium, 4 mm gs sejthető

DG: korai grav ?

Csináltam tegnap terhességi tesztet hogy majd emléke el rakjuk a baba könyvbe az első ultrahangos képpel és tök negatív lett. Lehetséges ez ?



2017. márc. 3. 06:27
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Szia én menstruáció előtt 3 nappal hánytam reggel, aznap délután egy 600ft-os teszt erős pozitívat mutatott, szóval azért két hét késés után nem szabadna már negatívnak lenni. Azóta sem hánytam és a poci növekedésén kívül semmi tünetem nincs.
2017. márc. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

Ezt kaptam tegnap lelet nem. Össze vissza beszélt az orvosom.

[link]


[link]


Délbe kell mennem az orvoshoz a kórházba nagy ultrahangra

2017. márc. 15. 09:14
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ennyi idő elteltével, ha terhes lennél már szépen látszana... :S Ezen sajnos semmi babára utaló dolog nincs :( Az a pici valami.... azt meg a dokinak kell tudni. Mostanra már egy nagy fekete foltnak kéne lenni benne valami kis szürke pöttyöcskével... Sajnálom :(
2017. márc. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Én sem látom azt amit kéne... :/
2017. márc. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi ido utan,mar biven.ki kene mutassa a legsilanyabb terhesteszt is,nemhogy az ultrahang. Nem vagy terhes.
2017. márc. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Csak akkor miért mondta a doki az ultrahang képre hogy ott a petezsák ?
2017. márc. 15. 13:53
 27/38 anonim ***** válasza:
Azt mondta? En nem latom....ez fura
2017. márc. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Keress másik orvost... Ha petezsák lett volna most az utolsó vizsgálaton már minden látszott volna, ehhez képest semmi nem változott. Google-ba nézd meg hogy nézne ki az uh kép. 3 hét telt el mióta a doki lehetségesnek gondolta a terhességet. Utolsó képed alapján amit most megosztottál az alapján egyértelműen kizárható a terhesség. :(

Új dokihoz mennék, ha mensid még mindig sehol.

2017. márc. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
0%
Én látom a petezsákot kb szerintem 3-4 hetes lehetsz még, az orvos mit mondott pontosan?
2017. márc. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Ja igen azt most látom, hogy 02.21-én voltál... azóta már tényleg látszódni a kellene :(
2017. márc. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!