Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek van esély ikrekre?

Szerintetek van esély ikrekre?

Figyelt kérdés
A doki által mondott fogamzás után 9-10 nappal már pozitìv volt a teszt esti pisiből. És nagyon korán rosszul lettem, egy héttel koràbban, mint a többi terhességemnél. Viszont a 6 hetes uh-n csak egy petezsák látszott. (Bár elég gyors vizsgálat volt.) Van esély arra, hogy ikrek, csak nem vette észre az orvos?
2017. márc. 9. 08:50
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

8-asnak is köszönöm!

3-as! Nagyon sajnálom, ami veletek történt! Én úgy gondolom, hogy ez az iker téma nem akarás kérdése, hanem tőlünk független. A kérdésem sem az volt, hogy "Ugye ikreim lesznek?", hanem az, hogy a körülmények alapján van-e esély rá, függetlenül attól, hogy én mit szeretnék.

Tényleg szomorú, hogy sokan csak azért "járnak ide", hogy kötözködjenek másokkal... :-(

2017. márc. 9. 12:40
 12/18 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nem kötözködésből írtam! Hidd el, hogy nálam jobban senki nem vágyott ikrekre! Komolyan! Ezért tudom, hogy mennyien szeretnének ikreket, számos ilyen kérdés van - amint láthatod te is, ma sem a tied volt az egyetlen. Én sem voltam tisztában a veszélyekkel, kockázatokkal előtte. Azért írtam le, hogy velünk mi történt, hogy ne legyél túlzottan csalódott, ha egy baba van, sőt! Mert sokan csalódottak, ha mégis egy baba van, azért mondtam csak.


Minden jót kívánok!

2017. márc. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem "szokott" a 9. Dpo-n pozitív lennei, de egyedül voltak.
2017. márc. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Utolsó előttinek: A kötözködéssel nem rád utaltam, hanem a 2-es és 4-es válasz ìrójára. Én abszolút nem lennék, ha csak egy baba lenne, mint mondtam, nem ez volt a kérdésem lényege.

Utolsónak: Köszi, akkor ezek szerint van ilyen! Én csak azért csináltam ekkor tesztet, mert azt hittem, már a 17. Dpo-n vagyok. Utólag derült ki, hogy sokkal koraibb volt.

2017. márc. 9. 13:50
 15/18 A kérdező kommentje:
Mármint nem lennék csalódott. :-)
2017. márc. 9. 13:51
 16/18 anonim ***** válasza:

Első terhességem iker terhesség volt, de korán 6 hetesen vége lett :( Semmi tünetem nem volt egész végig, még a pms tüneteim is elmaradtak. 6nap késés után jöttem rá, hogy hoppá hol van a mensim, tesztem meg olyan erős lett, hogy erősebb a teszt csík mint a kontrolcsík.


Most újra terhes vagyok 5 nappal nem várt előtt már voltak tüneteim, és 4 nappal hamarabb pozitívat teszteltem. Egy baba van :)


Semmit nem számít a tünetek erőssége vagy a tesztek erőssége. Sőt a magasabb hcg sem utal ikrekre, csak magas a hcg, ha ikrek vannak.


Sajnos így még nem lehet tudni :)


20hkm

2017. márc. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nekem a doki rögtön látta a lányokat. Sose felejtem el a férjem arcát, amikor mondta az orvos, hogy ’Áhh ott van még egy baba’ majd elájult.

Nem nagyon volt hányingerem, viszont nagyon szédültem az első hónapokban. Az első teszt, amit csináltam is elég gyengére sikeredett. Összehasonlítani a sima terhességgel nem tudom, hiszen nekem csak ők vannak. Ismerősöm akinek csak egy babája volt, viszont ha megérzett bármilyen szagot már rosszul volt. Szerintem nincs összefüggés, hiszen minden terhesség más.

2017. márc. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

6 hetes UH-n már észre szokták venni a két petezsákot, vagy ha közös petezsákban vannak, akkor a két embriót. Nekem 4 hét pár naposan látta az orvosom az ikreket.

Amúgy én az egy babás terhességnél is a 9-10. dpo-n pozitívat teszteltem, és ugyanúgy rosszul voltam mint az ikerterhességgel.

Az előzőeknek igaza van, ne akarj ikreket.Nekem ugyan sikerült őket kihordani 36 hétig, de az egész terhesség horror volt és örök rettegés. Kicsi súllyal és sürgősségi császárral születtek. A környezetemben pedig több anyuka van, aki elvetélte az ikreket a huszas hetekben...

Inkább egymás után szüld meg azokat a gyerekeket, fő hogy épek és egészségesek legyenek.

2017. márc. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!