Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15éves vagyok és terhes nem...

15éves vagyok és terhes nem merem elmondani otthon mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 16:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Pedig el kell mondanod, ui. kiskorú vagy és a szüleid nélkül nem tehetsz semmit...
2010. máj. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Csüccs le Anyával és kereken mondd el a sztorit!Ez az egyetlen megoldás!!!
2010. máj. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Minél előbb szólj otthon,muszáj.Egyedül nem tehetsz semmit.Biztos mérgesek lesznek először,de aztán lenyugszanak.
2010. máj. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Vilcsianyuja ***** válasza:
95%
biztosan terhes vagy? menj el valamiféle tinitanácsadásra, tiniambulanciára, biztos van olyan a környékeden.
2010. máj. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
Minél hamarabb mondd el a szüleidnek, nehogy túl késő legyen és ne tudd elvetetni. :( Szorítok nagyon!!!
2010. máj. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is hasonlóan vagyok. Még nem vagyok benne benne biztos, hogy terhes vagyok. Fogok venni egy tesztet, de még ha negatív lesz akkor is elmegyek mert érzem h valami nincs rendben. 72 órás tablettát vettem be és most kellene megjönnie. De érzem h nem fog és iszonyatosan aggódok.. :S Fáradékony vagyok, állandóan alhatnékom van, görcsöl a hasam, fehérfolyásom van 2 hete. Az eset után két és fél héttel csináltam tesztet de az negatív lett. Szóval nem tudom mi van. Amúgy én most 16 éves vagyok. És a szüleim még arról sem tudnak hogy valaha az életembe fiúm volt. Úgyhogy nagyon félek. A testvérem most 19 éves és nem meri haza hozni a barátját... :S A lényeg hogy ugyanígy vagyok mint te. És hát most így elkezdtem gondolkozni, hogy tegyek ha terhes leszek és arra jutottam, hogy minél előbb muszáj lesz elmondanom itthon. Sajnos tényleg nem lehet mit tenni szülők nélkül amíg nem múlsz el 18 éves. Szedd össze magad és gondolj arra, hogy előbb utóbb muszáj elmondanod. ÉS minél előbb elmondod annál előbb túl fogsz esni az idegeskedésen ez miatt. Meg ha nem szeretnéd megtartani (gondolom ez a helyzet) akkor előbb túl esel az abortuszon is, amit meg jobb minél előbb elvégezni, mert minél előbb elvégzed annál kisebb az esély a szövődményekre. Szurkolok. És ne aggódj túl kell esni rajta minél előbb..
2010. máj. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 eszo ***** válasza:
67%

Ó Jézusom!

Biztos, hogy terhes vagy, vagy csak késik a mensid? nem védekeztetek?

Teszteltél?

Ha biztos vagy a dologban tényleg mond el a szüleidnek.

Ha sexelni volt bátorságod, akkor a következményeket is vállani kell!

biztos nem lesznek elragadtatva, de valami megoldást kell keresnetek közösen!

Sok sikert neked!

2010. máj. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

17:20-asnak, ha vettel be 72 oras tabit, akkor az egy kicsit felboritja neked a hormonhaztartasod, igy nem biztos hogy akkor fog megjonni amikor te szamitasz ra. csinalj meg egy tesztet ha negativ nemigazan lehetsz terhes, akkor haott a tabletta.

KERDEZO-nek: ha nem jon meg vegyel egy tesztet, es beszelj anyukadal, mert kiskoru vagy es egyedul nem donthetsz semmiben.

2010. máj. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
33%
megfognám az összes tinilányt és elzárnám őket egy évre egy nevelőtáborba ahol felfogják mit jelent a szex.
2010. máj. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%

Ha gondolod, írj privit.

Voltam ugyanilyen helyzetben 15 évesen.

Mi megtartottuk, szívesen elmesélem és levelezek veled, ha szeretnéd:)

2010. máj. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!