Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet ebbők még normális...

Lehet ebbők még normális terhesség?

Figyelt kérdés
Február 4.én volt meg utoljára. 32naposak a ciklusaim, 13án mentem orvoshoz de csak sejthető volt egy 3mm petezsák. A hcgm tökéletesen emelkedett, duplázódott.16 -án 6-7mm petezsák lázszódott. Semmi szikhólyag vagy embrió, de így is csak 3ára hívott vissza.
2017. márc. 23. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Korán mentél, semmi rosszat nem feltételeznék.
2017. márc. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen normális. Hiába izgulsz, meg nézegeti az orvos néhány naponta, bizony az embrió fejlődési üteme egy adott dolog, amihez adott idő kell.

Ha vártál volna legalább 2 hetet, negkimelted volna magad ettől az idegességtől.

Minden rendben lesz!

Boldog babavárást!

2017. márc. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normalisnak tunik, mivel a petezsaknak napi 1 mm-t kell nonie. A te esetedben ez kb. igy is volt. Embriot legkorabban 14-15 mm petezsaknal lehet latni, igy ez nalad meg lehetetlen. Akkor van baj ha a petezsak merete eleri a 20-25 mm de meg mindig nem latszik az embrio.
2017. márc. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem febr 3 àn volt meg utoljàra, 9 èn 5 mm es gesztàciòs gyűrűt làtott a doki, 21 èn pedig 11.8 mm es petezsàkot, 4mm es embrióval pulzàlàssal, de nekem csak 26 naposak voltak a ciklusaim. Szóval sztem a Tièd teljesen normàlis. Èn csak azèrt mentem koràn mert barnàztam kaptam utro-t. Ja ès nekem sajna szabàlytalan a petezsàk, ès nem nőtt eleget a doki szerint. Àpr 4 kell mennem. Kitartàs! Minden rendben lesz! Koràn mentèl, èn sem mentem volna, ha nem kezdek barnàzni az elejèn. Bízzunk a legjobbakban! Màst nem tudunk.
2017. márc. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normális ütemben nő a petezsák, majd lesz embrió is, ha minden jól megy. Túl korán mentél és az sem jó, hogy ilyen gyakran nézeted a dokival... minél többet birizgálja az ember így az elején annál nagyobb esélye lehet a vetélésnek... Nem kell piszkálni türelmesen ki kell várni 2 hetet és úgy menni.


KB kimaradt mensi után két héttel kellene menni először. Ha progipótlásra van szükség akkor az meg vérvétellel bizonyítható és kaphatsz uh nélkül is.


Jó egészséget és legyél kicsit türelmesebb :) Én 7 év várakozás és egy vetélés után is kivártam és 6+4 naposan mentem először. Akkor már volt 4mm-es embrió pulzálással, bár akkor még 6+0-nak számított.


Türelem türelem :) Csak pozitívan.

2017. márc. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Azért mentem mert túl vagyok 1 vetélésen , és 2 méhen kívülin, így progi pótlás kellet, valamint kizárni a méhen kívüli terhességet mielőbb...megint. Ami bíztat hogy a vetélésnél a petezsék lapos volt most szabályos. Hátha

2017. márc. 23. 20:33
 7/7 anonim ***** válasza:

"Ami bíztat hogy a vetélésnél a petezsék lapos volt most szabályos"

Ez egyértelműen biztató. Tény, hogy a petezsák picit tud növekedni élő embrió nélkül is, sajnos ez tapasztalat, de akkor valóban szabálytalan alakú. A szabályos és jó ütemben növekvő petezsák mindenképpen jó jel.

2017. márc. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!