Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Émelygés-hányással hogy lehet...

Émelygés-hányással hogy lehet dolgozni?

Figyelt kérdés
Még csak az elején vagyok, egyelőre csak émelygek, de a gyenge gyomromat ismerve lesz ennél több is... De azon gondolkozok, hogy mi lesz, ha már hányni is fogok? Ilyen esetben hogy tudtatok munkába járni? Ráadásul tanar vagyok, nem rohanhatok ki óra közepéről, hogy bocs, megyek hányni...
2017. márc. 28. 11:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem csak a citromos víz segített, illetve állandóan nyitva kellett lennie az ablakoknak, hogy jöjjön a friss levegő. A munkahelyemen is ezzel "buktam le", hogy télen a mínuszokban nyitott ablak mellett egy szál pólóban dolgoztam. :)
2017. márc. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Oh, én nagyon is dolgozni szeretnék! Csak kicsit elkezdtem aggódni :) Halálra is unnám magam itthon. De ezeket a trükköket majd kipróbálom, amiket írtatok. Köszönöm szépen!
2017. márc. 28. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!