Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha bemegyek a nőgyógyászhoz,...

Ha bemegyek a nőgyógyászhoz, és mondom neki, hogy terhes vagyok, akkor megkérdezi, hogy meg akarom-e tartani?

Figyelt kérdés
Vagy nekem kell külön jeleznem, hogy sajnos nem tarthatom meg? És azt is egyből az elején? Vagy ennek mi a "menete"?
2017. ápr. 2. 19:18
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
18%
Anyukám az abotuszba örült bele. Bárhogy is, de mindenképp tartsd meg a babát! Meg fogsz lepődni, hányan fognak melléd állni a baba megtartásában és hányan fognak segíteni a saját családodból is.
2017. ápr. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
22%

Szia! Én szerencsére nem tudom, hogy mit érez utána a nő, mert én a kórházban döntöttem úgy, mikor mentem kaparásra, hogy anya maradok.


De azt tudom, hogy milyen ijesztő, amikor senki sincs melletted, amikor mindenki habzó szájjal abortuszra küld, ezeket ismerem.

Kisfiam azóta már elmúlt 18 éves és olyan, de olyan boldog vagyok, hogy nem halt meg!!!! Tudja, hogy el akartam vetetni, nem csináltam belőle titkot és bocsánatot kértem tőle, hogy ilyet akartam tenni. Nagyon jólelkű emberke, megbocsátott. Nagyon szeretem…

Engem az nagyon sokkolt, amikor hallottam a kicsi szívét, mert ugye az abortuszhoz kötelező a dobogó szív, ezt előtte ultrahangon ellenőrzik. Egy sejtcsomónak nincs dobogó szíve, az abortált babáknak van. Volt.

Mindegy. Most, hogy leírtam, most nagyon fáj.

2017. ápr. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 Parsifal ***** válasza:
9%
Miért nem tarthatnád meg?
2017. ápr. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Az elsőnél kérdezték. A másodiknál annyit mondtak uh-n,ha megtartjuk ekkor jöjjek.

A harmadiknál nem kérdeztek semmit,de a dokihoz már nem izgulva mentem,ő annyit kérdezett csak,hogy fiút ígértek,hogy így mosolygok.

2017. ápr. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
64%
31%-os még hány kamusztorit irsz le egymás után hogy lebeszéld az abortuszról? Állj már le semmi közöd hozzá. És igen nem vagyok abortuszpárti de van amikor ez a kisebbik rossz.
2017. ápr. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
14%
Miért kamusztori? Na ne. Az abortusz sosem a kisebbik rossz.
2017. ápr. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Az ő döntése!

K***a rossz és nehéz feldolgozni. Nem is lehet soha, még akkor sem, mikor a pocakban ott rugdos valaki.

De ezt mindenkinek magának kell eldöntenie. Nem tudjuk az előzményeket, hogy miért döntött így, de biztos nyomós oka van rá.


Hogy a kérdésre is válaszoljak: Én rendszeresen mentem vizsgálatokra ( állítólag a 6 évvel ezelőtti abortuszom.miatt nem lehet gyerekem [ehhez a dokihoz nem is mentem többet] )

Szóval tudták, hogy babát szeretnék, és még a 2. Vizsgálaton is megkérdezték, hogy megtartjuk e, nem gondoltuk e meg magunkat :)


Drukkolok, hogy a legjobb döntést hozd!


28hkm :)

2017. ápr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Tőlem nem kérdezte meg az orvos, pedig úgy tudom én is, hogy meg kellene.

Talán tőlem azért nem, mert nagy vigyorral mentem be, más magyarázatot nem tudok rá, de se azt, hogy terveztük-e, semmit.

Valószínűleg a te orvosod megkérdi, mert valóban meg kellene.

Ha nem, közöld az elején, még a vizsgálat előtt, mit akarsz.

2017. ápr. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

A protokoll szerint meg kell kérdeznie.

Én méhen kívüli gyanújával kerültem kórházba. Rajta volt a kórlapon, hogy ovu-indukciós kezelés előzte meg a terhességet. Az orvos ezt látta, elolvasta, majd felnézett a papírból, és megkérdezte, hogy ha mégis baba lesz belőle, akkor megtartjuk-e.

Akkor ez piszok rosszul esett... azóta már tudom, hogy csak azt kérdezte, amit előírtak neki.

2017. ápr. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
57%
Azért kamusztori mert egymás után három különbözőt is előadott mintha más válaszoló lenne. Amúgy meg igen, a kisebbik rossz ha egy szar helyzetben lévő tini elrontja mindkettőjük élet3t azzal hogy megtartja a gyereket, nyomorognak, vagy szimplán nem szereti vagy megöli a szülés után. Soroljam még?
2017. ápr. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!