Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy jobb terhesnek lenni? Ha...

Hogy jobb terhesnek lenni? Ha vékony vagy kövér vagy? (Bőr nyúlása)

Figyelt kérdés

Mikor lesz szerintetek kevesebb stria? Számit-e egyáltalán h milyen sulyrol indul el egy nő? Mennyire nyulik meg a bőr? Ha vékony lennék, akkor gyorsabban nyulna meg a bőr ami ugye rossz,és biztos stria lesz.. De ha egy nő kövérebben esik teherbe akkor eleve nagyobb a hasa,és akkor már nem nyulik annyit a bőr. Jogosan félek a striáktól,ha vékonyabb lennék? pl. 5-10kg plusz,terhesség kezdetén.


Tényleg ilyen csunya a has szülés után? Esetleg küldhettek képet.

[link]



2017. ápr. 4. 20:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért én még nem láttam 60as derékkal és enyhén kockás hassal túlsúlyos nőt.


Ha fenékre és popsira hízik, az azt jelenti, hogy oda jobban hízik, nem azt, hogy máshova nem.

2017. ápr. 5. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Alapból minek félsz a striától? Nem bánt nem harap és egy kis csoda miatt keletkezik. De az is lehet rajtad nem lesz... de komolyan ne ez legyen a legnagyobb gondod :)


Anyukámnak egy csíkja nem lett vékonyan kezdte és 26 kg jött rá mindkét alkalommal...


Én már tiniként zebra lettem, hízás és fogyás miatt meg nyúlás miatt... vacak a bőröm.. csupán genetika.


Barátnőm vékony alkatú magas, terhessége alatt nem lett csíkja, ám a szülés közben megszaladt a hasa közepén... szóval az utolsó pillantban is történhet csíkosodás.

2017. ápr. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát én husi voltam mindnél ,és csíkos lett a hasam,mert nem óriás hurkás,hanen pikk pakk óriási kismama hasam volt mindig.
2017. ápr. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én túlsúlyosan estem teherbe, az elején fogytam, majd híztam. Hasam nem tūnt nagynak, mert magas vagyok, és a mellem is nagy alapból. Tehàt nem tūnt annak, pedig az volt. Lett striàm. Nem vészes. Én szeretem, valahogy büszke vagyok rà. :) Van màshol is, azt még koràbban szereztem, mikor híztam, na azokat nem szeretem. De màr halvànyodnak. Én is nagyon féltem h ronda lesz a hasam, mindig mutogattam a páromnak a képet, hogy készüljön fel rà. Aztàn nem így lett. Magamahoz képest lapos is lett, sokan dicsértek. Bàr azóta megint meghíztam. Pedig sosem voltam olyan vékony mint szülés utàn. :D

Na az a lényeg, hogy van hasam, de ez az én hibám, van pàr csíkom is, de egyàltalàn nem olyam mint amit te belinkeltél.

Persze szerintem jobb vékonyan szülni egészségügyi szempontból.

2017. ápr. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
20évesen szültem először,köldökig repedt a bőröm,az egész alhasam csíkos,24évesen a második terhességnél köldök fölé 2-3centivel....undorító de ez van, 164cm vagyok és 53-57kg közt ingázik a súlyom tehát vékony vagyok.Az elsővel 17 a másodikkal 25kilót hiztam :( most 33éves vagyok ismét várandós,szülés után műtetni fogom a hasam mert bár lapos volt de a csíkjaim rettenetesek.Genetika szerintem,barátnőm csontsovány volt mindig is 2gyerek után is az maradt,sokat hízott ő is a terhesség alatt,még sincs egyetlen csikja sem....
2017. ápr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!