Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik pattanásosak lettek a...

Akik pattanásosak lettek a terhesség során, hányadik hétben kezdődött? Mivel kezeltétek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 08:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem kb. az 5. hét környékén kezdődött, és egészen a 20. hétig tele volt az arcom, a hátam, a karom, a mellem. A 20. hét után csillapodott, most már vannak olyan időszakok, hogy egy darab sincs rajtam. :) Voltam kozmetikusnál is, sajnos ő sem tudott enyhíteni, így türelemmel vártam, hogy elmúljanak.

27+5 km

2010. máj. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

első perctől kezdve voltak patik. mikor abbahagytam a fogigátlót, rá 4 hónapra, aztán ez megmaradt a terhesség alatt is, egyészen a kb. 16.hétig. aztán szünet és most a 20.héen megint jönnek elő.

én nem használtam mást csak Nadin Kénes szappant, volt hogy naponta háromszor is. csak vigyázni kell mert száírtja az arcot, ám nekem egy pattanást elmulasztott 2-3nap alatt, de legalábbis nagyban javított rajta. ára 250Ft volt. még ma is használom ritkán. Ha túl száraznak találtam az arcom akkor kihagytam 1-2 napra. semmi más csodaszert nem használtam.


te hány hetes vagy?


üdv, 20+6 hkm

2010. máj. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Előtte gyönyörű volt a bőröm. A tehesség 6. hete körül elkezdődött a ragyásodás és még mindig tart:)Én rázó keveréket használtam éjszakára (patikában lehet venni, keverik) 3 és fél hónapos baba anyukája
2010. máj. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9:23-as vagyok: arrak ell figyelni a keverékkel, hogy csak a pattanásokra szabad rakni és nappal hidratálni a bőrt, mert nagyon szárít.
2010. máj. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Garnier Pure Active jött be. Mindennapi használatra van, de én csak akkor kezeltem vele az arcomat, amikor kezdtek kijönni a pattanások. Most, a 37.hétben nincs egy sem rajtam.
2010. máj. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a 7. héten jöttek ki a patik, előtte soha nem volt egy sem....most meg a homlokom tiszta ragya:(!

Bepanthen-t kezdtem el használni rá és nekem úgy tűnik,hogy jó lesz. 13h kismamó:)

2010. máj. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Arra már nem emlékszem, hogy mikor jöttek ki a pattanások, de kb. a 10. hét után valamikor.Még tini koromban sem volt ilyen.Soha nem volt az arcommal baj.Hát, most van!Fura, mert az ellenkezőjét vártam.Hogy teljesen megszépül, kisimul majd a bőr.Az is igaz, hogy sok édességet, csokit ettem, mert nagyon kívántam, és a benne lévő növényi zsírtól is lehet előjönnek. ( Kislányom lesz, nem tudom, van -e köze ennek a kívánóssághoz)Reggel és este szőlős arctonikkal kezelem, és lefekvéskor még bekenem csipkebogyó arckrémmel, amit a kozmetikusom ajánlott.A kettő együtt használ is!Azóta lényegesen szebb, és most már nem is nagyon jön elő újabb patti.
2010. máj. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Az elején nagyon pattanásos lettem, rosszabbul néztem ki mint egy kamasz :)...ráadásul ezek olyan pattanások voltak, amik csak baromi nagyok és gyulladtak és rondák voltak, de kinyomni nem lehetett őket, és múlni se nagyon akartak.

Aztán elkezdtem használni az arcom lemosására safeguard antibakteriális szappant (reggel és este), emellé heti kétszer-háromszor valamilyen arcradírt (garnier-t és balea-t is használtam, mindkettő ugyanolyan jó), és napi kétszer(reggel és este)clean & clear tonikkal mosom le az arcom, és a hidratálás miatt a balea q10-es nappali krémét használom napi 1x.

Ez az együttes kezelés viszont annyira bevált, hogy sosem volt ilyen szép a bőröm mint azóta...de kellett kb egy hónap, hogy teljesen rendbe jöjjön az arcom, mert tényleg nagyon szörnyű volt.

A kinyomkodott pattanások hegei viszont sajnos megmaradtak, azzal nem tudok mit kezdeni :(

2010. máj. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy kb az 5. héten kezdődött a pattanásosodás, tehát még nagyon az elején (de csak az arcomon), és a 16. hét környékén kezdtem el így kezelgetni, ahogy az előbb írtam, és ezután durván a 20. hétre jött helyre teljesen a bőröm (tehát egy hónap, ahogy írtam).
2010. máj. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!