Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menstruáció szerint 6. héten,...

Menstruáció szerint 6. héten, (egyébkánt 5+2) nagyon korai UH-ra menni?

Figyelt kérdés
Már volt egy nem fejlődő terhességem, ezért szeretném minél korábban megtudni, hogy ez élő terhesség-e. Hülyének fognak nézni, hogy ennyire korán megyek?
2017. ápr. 11. 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hülyének nem fog nézni, legfeljebb nem lát semmit.
2017. ápr. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
sokat nem fog látni, max azt, hogy jó helyen van-e beágyazódva. én egyébként várnék vele 1 max 2 hetet még.
2017. ápr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Élő terhesség megállapításához vagyis szívhanghoz még korai. Az látszik, hogy jó helyen van-e a petezsák, talán szikhólyag is lesz de az sem biztos még.
2017. ápr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek. 1 hét legalább kell még
2017. ápr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Bocsi, rosszul irtam, nem elo terhesseg-e, hanem fejlodo-e. Engem az is megnyutatna, ha koranak megfelelo petezsak lenne.
2017. ápr. 11. 20:54
 6/12 anonim ***** válasza:
Én 5+4 hetesen voltam, korának megfelelő petezsák volt. Nekem fontos volt ezt is tudni, így kicsit nyugodtabban várom az első "szívhangos" UH-t, hogy jó helyen van. 😊
2017. ápr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem anno azt momdta az orvos, mikor,felhivtam az 5. heten, hogy kerjek idopontot, meg hogy kb mikor menjek:" ha pozitiv a teszt, akkor, mar nincs koran". Legalabb megnezi, hogy nem-e mehen kivuli a terhesseg.

Ha teged az megnyugtat, menj el nyugodtan, senki nem fog hulyenek nezni.

Masok a nemvart napja elott 1 hettel nekiallnak teszteltetni, es varjak a 2.csikot...na az koran van! Es az nagyobb butasag szerintem, mimt egy mar letezo terhesseggel nogyogyaszhoz menni.

2017. ápr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én betöltött 6 előtt nem mennék, mert akkor szívhangot valószínűleg úgy sem lát és csak visszahívna hogy megnézzétek, hogy lesz-e szívhang vagy sem.
2017. ápr. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A többiek már szépen leírták.


Nekem volt egy missed ab-om 9 hetesen, 6hetesen élőnek mondták, bár még pulzálást se láttunk... 3 hét boldogság, majd kiderült nem él (és ketten lettek volna)


Ezek után, én úgy akartam menni és mentem is, hogy 6+4 lettem volna mensi szerint, uh alapján6+0 volt 4mm és pulzálással.

Úgy mentem oda, hogy egyszer féljek nagyon, ne kétszer. Vagy él vagy nem. De ez én vagyok, és tudom jól, még sokáig mindig lehet félni, én így hetente voltam uh-n az elején. Én a helyedben kibírnám még egy hétig és akkor nem kellene még kételkedni.


Minden esetre próbálj meg nem izgulni :) És minden jót kívánok :)


24hkm

2017. ápr. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igazabol progit szedek es felek, hogy hetekig csak feleslegesen szednem. A multkor is ez volt. Tudom, hogy nwm maszkalhatok majd naponta uh-ra, de megis megnyugtatni, hogy fejlodik. Tudom, hogy attol meg sajnos barmi leet majd a kovetkezo uh-n.

Koszi meg egyszer a valaszokat! :)

2017. ápr. 12. 07:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!