Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes 3 napos vagyok. Ma...

5 hetes 3 napos vagyok. Ma éjjel nagyon erős görcs jött rám. Viszont nem vérzek. Lehet h ez jelezte h elhalt a magzatom?

Figyelt kérdés
3 évvel ezelőtt is elhalt a magzatom 8 hetesen. Most szedek progeszteront h megtartsa a terhességet! A mikor felébredtem kimentem mosdóba utana vettem be magnéziumot es utana elmúlt a görcs. Ugye nem annak a jele h meghalt a pici? 3 evig küzdöttünk h összehozzuk. Köszönöm a válaszokat.

2017. ápr. 25. 05:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
59%
Ha ennyire nyugtatod magad,hogy a magnerot segít,akkor minek a kérdés,hogy te így félsz meg úgy???
2017. ápr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok.

Figyelj, Kérdező! Sajnálom, a magzatod korán átsiklott a tekintetem. Ennek ellenére tartom, amit írtam. Ha a szívhangot még nem is, azt tudná ellenőrizni a doki, hogy a helyén van-e a baba, minden rendben van-e vele, egyáltalán ugyanúgy megvan-e, ugyanott van-e a petezsák.

2017. ápr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

A Magnerot sokkal erosebb, tokeletes, en is azt szedek.

Egyetlen gorcsnel, ami ELMULIK egy szimpla magnezium hatasara (tehat Nospa sem kellett), nincs baj.

2017. ápr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
51%
Kösz a lepontozast.Legkozebb ha valami problemad lesz írd ki még több forumra,jó?Boldog és gondtalan babavarast neked.
2017. ápr. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
83% ne legyel mar ilyen gyerekes, egyreszt kit erdekelnek a nyomi pontok, masreszt honnan tudod hogy a kerdezo pontozott le? Masok is lepontoztak mert ennyire alacsonyig nem tud egyetlen ember lepontozni.
2017. ápr. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosom azt mondta, hogy éjjel kimegyek pisilni és ha egy kis vért látok SE rohanjak az ügyeletre, mert nem tudnak tenni semmit, csak elkezdenek UH-zni, nyomkodni meg ilyenek, a legjobb az, ha szépen lefekszek és pihenek, nem pedig elkezdek szaladgálni mint pók a falon, meg lépcsőzni, meg bezötykölődni kocsival a kórházba. Szerinte ennél rosszabbat nem is lehetne csinálni. Persze nappal hívjam fel, vagy komoly tünetek, vérzés esetén menjünk be, de egy-egy kisebb dolognál a legjobb ha visszafekszek és úgy maradok.
2017. ápr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!