Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az egyik terhességi tesztem...

Majalejla kérdése:

Az egyik terhességi tesztem halvány pozitív lett, rá 2 napra csináltam még egyet az erősebb lett. Elmentem a nőgyógyászhoz és azt mondta hogy nem lát semmi terhességre utaló jelet. Szerintetek van esélyem hogy hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
március 19-én volt utoljára menszeszem ami 5 napig tartott azóta semmi,és hányingerre kelek fel pár napra és láthatóan megnagyobbodott a mellem a fejem is fáj jó pár napja.Ma április 28-án voltam a nőgyógyásznál és azt mondta nem lát semmi terhességre utaló jelet, mikor megmutattam neki a tesztet azt mondta 3 hét múlva mennyek vissza..de nagyon elvagyok keseredve első baba és nagyon szeretném :( szerintetek lehetséges hogy terhes vagyok? és még mindig nem látni?
2017. ápr. 28. 14:18
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
ma reggel csináltam még egyet és egyértelműen két piros csík jött már ki..mostmár csak azon parázok hogy ne méhen kívüli legyen :(
2017. ápr. 29. 07:31
 12/16 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg! Ha nem csinált uh-t, csak a tapintás kevés. Én is 5 hét 5 naposan voltam mind 3 terhességemnél, tapintással még nem érezte a doki a megnagyobbodott méhet! De uhn már volt petezsák ,szikhólyag! ;)
2017. ápr. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
akkor szerintetek megvárjam a 3 hetet vagy mit csináljak nem birok megnyugodni a méhen kívülinek milyen tünetei vannak?
2017. ápr. 29. 09:32
 14/16 A kérdező kommentje:

A leletemen ez volt..mit jelent? :(

Ép külső genit. Kp. tág vag.

Felt: sima portio, világos folyás, nativ kenet: soor, trich.neg, Koloszkópia:ép hám

Bv.:Rendes nagy. uterus. avf.-ben, szabad környezet

Dg.: Korai grav.?

Jav.: 3 hét múlva kontroll

2017. ápr. 29. 10:18
 15/16 anonim ***** válasza:

Korai grav= koraterhesseg


Ezért is hívott vissza 3 het múlvara mert akkor mar lesz szivhang , ne görcsölj ezen !

Foleg hogy ma eroset teszteltel!


En a helyedben ha nincs panasz (vérzés, görcs ) kivárnam a 3 hetet !


Nyugodj meg terhes vagy !:)

2017. ápr. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ha pozitív a teszted, és nem jött már meg a mensid se jó ideje, akkor gratulálok, babát vársz!
2017. ápr. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!