Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 napja késik viszont görcsöl...

4 napja késik viszont görcsöl a hasam, lehetek terhes vagy még van esély hogy meg fog jönni?

Figyelt kérdés
4 napja késik a menstruációm de 4 nappal ezelőtt is amikor meg kellett volna jönnie, görcsölt a hasam, és ma is. Szóval vannak menstruációs görcseim de nem vérzek,sőt, rendes folyásom van csak. Még van esély rá hogy meg fog jönni vagy 4 nap késés már nagyobb eséllyel terhesség?
2017. máj. 2. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez 50-50%. Miert nem csinalsz egy tesztet?
2017. máj. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz terhes. Van esély, hogy meg fog jönni.
2017. máj. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha pontos szokott lenni a menszeszed és most pedig késik, akkor van esély rá.Én is görcsöltem mikor összejött :)
2017. máj. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat nem kötekedni akarok, de miért a kérdés? Teszt sokkal gyorsabb választ adna :S Tünetekre meg nem lehet alapozni....ha lehetne nem lennének terhességi tesztek.


4 nap késés és, ha van esély babára, mert nem védekeztek esetleg babát szeretnétek... egyértelműen tesztelni kellene :)

2017. máj. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szexeltél, lehetsz. A teszt egyértelműbben megmondja, mint mi.
2017. máj. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már 4 nappal ezelőtt is görcsöltél, és még mindig nem jött meg, akkor szerintem nagyobb az esélye, hogy terhes vagy.
2017. máj. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
elég sanszos hogy baba van. tesztet nem csinálsz? szeretnéd a babát?:)
2017. máj. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
sziasztok! köszi hogy írtatok, ma teszteltem és negatív lett aminek nagyon örülök (sajnos még nincs rá keret hogy kisbabám legyen,egyetemre járok,tanulok,szüleim tartanak el). Mit gondoltok 4 nap után a teszt igazat mondhat és tényleg nem vagyok terhes vagy jövőhéten is kellene tesztelnem?
2017. máj. 3. 13:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom amíg nem jön meg addig bármi lehet. Nekem egy hét késés után lett pozitív a teszt és végig a nyolcadik hétig görcsöltem. Ha nem jellemző nálad a késés a helyedben bejelentkeznék az orvosomhoz.
2017. máj. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!