Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi tünetek?

Terhességi tünetek?

Figyelt kérdés
Vasárnap kezdődött nagyon erős szédülés és hányinger, aznap délután vettem is egy tesztet ami negatív volt. Azóta egyre erősödik 3napja szinte majdnem hogy, elis ájulam. A mellem feszül hányinger az folyamatos, ill. Hajnalba felkelek többször is pisilni 3nap van a nemvártig, tesztet nem merek venni de nagyon izgulok nektek mi a véleményetek?

2017. máj. 5. 17:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezek lehetnek terhessegi tunetek de ezt nyilvan tudod.

Szerintem ezerszer jobb ha esetleg holnap reggel tesztelsz egy negativat, mintha itt mindenki irja majd hogy "huuu turi baba nekem is ez volt, megy a drukk, majd ird meg mi lett!" es megjon par nap mulva.

Szoval tesztelj. Az biztosabb.

2017. máj. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
*tuti
2017. máj. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ!:) nagyon félek a negatív teszelek, igaz nem terveztem a babát de ahogy a tünetek elő jöttek mégis nagyon szeretném!
2017. máj. 5. 17:41
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha tenyleg terhessegi tuneteid vannak akkor kimutatja mar a teszt, ugyanis a tuneteket a hcg okozza, es a teszt a hcg-tol lesz pozitiv.
2017. máj. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen énis erre gondoltam de azóta erősödnek a tünetek...
2017. máj. 5. 17:46
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tesztelj egyet. Nincs rosszabb mint biztosra venni a terhesseget aztan nincs is....

Szoval van ra eselyed de inkabb tudd meg mint bizonyralan felhiben lebegj.

2017. máj. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Teljesen beléltem magam ebbe hogy, terhes vagyok életemben nem voltak ilyen tüneteim és nem voltam eddig baba projekten ugyhogy kétlem hogy, bemesélném magamnak. Holnap nem fogok tudni venni tesztet aztán vasárnap. Leghamarabb hétfőn tudok csak tesztelni :) de nagyon remélem hogy pozitív lesz
2017. máj. 5. 18:09
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert :)
2017. máj. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Tegnap kellett volna megjönnie eddig még semmi. De a görcsök jelentkeznek. Tesztet még azóta sem mertem venni 😖
2017. máj. 10. 12:04
 10/16 anonim ***** válasza:
Holnap reggel tesztelj!
2017. máj. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!