Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek terhes vagyok?

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Egy hete kesik a havim. Neha megfajdul a derekam kis idore, akar allas kozbe neha meg fekve is. Tegnap este a gyomor savam is ereztem. Nincs etel undorom se olyan hogy megkivanok valamit. Ma d.e. mintha nagyon gyenge gyomor fajast vagy hanyingert ereztem volna de mar ebben sem vagyok biztos, lehet csak kepzelodok. Szerintetek ez terhesseg vagy talan masnak is lehet ilyen tunete? Nem merek tesztelni mert most epp nem a legjobb volna egy baba :( ha viszont nem baba akkor meg felek hogy mi az oka a havi baj kesesenek.

2017. máj. 6. 13:35
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%

Ha terhes vagy akkor is terhes vagy ha nem csinalsz tesztet..

Csinalj egy tesztet az mar kimutatja ha az vagy

2017. máj. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%
Ha megfelelően védekeztetek mindig nem lehetsz terhes. Ha nem, akkor...csinálj tesztet.
2017. máj. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

barátnőmnek az utóbbi 5hónapban 2x volt ilyen. fejfájás, hányinger, mellérzékenység, menstruációs késés..én meg konkrétan remegtem, féltem hogy hol rontottam el. Aztán mint kiderült sehol..rendesen megjött neki.


Nem értek hozzá de a stressztől is késhet. Tesztelni meg 1 hét után ér. Könnyebb lenne ha leírnád hogy volt e valami megszakitásos szex..annak a folyamatát stb meg hogy ez mikor is történt.


én várnék még egy hetet és ha akkor se jön meg akkor teszt.

2017. máj. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

"Nem merek tesztelni mert most epp nem a legjobb volna egy baba :( "

na most ennek mi értelme? ha nem tesztelsz, és terhes vagy, attól még terhes is maradsz

nekem ha késik, rögtön tesztelek, mi értelme feleslegesen stresszelni, hogy baba van e a dologban, vagy sem?...

Kérdező, tesztelj! :)

2017. máj. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Vedekeztunk mindig, de neha csak par perc utan vette fel a parom az ovszert.. Tudom hogy ha baba akkor baba.. Csak meg eskuvo elott vagyunk es lakasunk sincs :/ ezert irtam hogy rosszkor jonne most.. 1x 2x volt nekem ilyen emigy mindig pontosan megjott. Masnak voltak ilyen tunetei?
2017. máj. 6. 14:38
 6/19 anonim ***** válasza:
42%

hát ha még is baba lesz akkor választhatsz abortuszt magyarországon vagy ausztriai klinikán van gyógyszeres abortusz is. 140e ftért. keletiből indul vonat oda és pár perc séta az állomástól, tudnak magyarul mert elég sokan járnak oda.


Igen, én anno végigolvastam a gyakorikérdéseket és nyilván mindenkinek voltak ilyen tünetei. Az a baj hogy vagy terhes vagy vagy nem..és ezt csak a teszt fogja tudni elmondani. mi csak tippelhetünk. szerintem nem.

2017. máj. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó te normális vagy? Egy szóval se mondta hogy elvetetné..erre mindig jön pár habzó szájú abortusz fanatikus aki egyből ezt javasolja...nektek meg se fordul a fejetekben hogy vannak még normális emberek akik nem kapartatják ki a saját gyereküket?
2017. máj. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
58%

igen, nekem a gyomorégés és az émelygés terhességi tünet volt.

figyelj, tesztelj, hidd el, könnyebb lesz. mert ha nem baba, legalább fellélegzel.

ha baba, akkor meg jobb, ha minél hamarabb elkezdtek lelkileg felkészülni rá (no meg anyagilag is) :)

2017. máj. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
58%

6-os, te aztán nem vagy semmi...

tudod, nem mindenki számára egyeenlő a terhesség az abortusszal, erre nem gondoltál? a kérdezőnek stabil kapcsolata van, hamarosan összeházasodnak, nem egy 15 éves megesett iskolás...

2017. máj. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%

egyáltalán nem habzószájjal írtam. habzószájjal az abortusz ellenesek szoktak írni.


Azt írta hogy a baba nem a legjobbkor jönne. ezért vetettem fel, semmi rossz szándék nem volt benne.

Ill ne tudd meg mennyi 25-40 közötti jár arra a klinikára.

Nem kell ehhez tininek lenni.


Persze mint írtam szerintem nem terhes.

2017. máj. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!