Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek terhes vagyok?

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Egy hete kesik a havim. Neha megfajdul a derekam kis idore, akar allas kozbe neha meg fekve is. Tegnap este a gyomor savam is ereztem. Nincs etel undorom se olyan hogy megkivanok valamit. Ma d.e. mintha nagyon gyenge gyomor fajast vagy hanyingert ereztem volna de mar ebben sem vagyok biztos, lehet csak kepzelodok. Szerintetek ez terhesseg vagy talan masnak is lehet ilyen tunete? Nem merek tesztelni mert most epp nem a legjobb volna egy baba :( ha viszont nem baba akkor meg felek hogy mi az oka a havi baj kesesenek.

2017. máj. 6. 13:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
18%
de igen, ti abortuszfanok is habzó szájjal szoktatok ráugrani mindenkire aki kicsit is bizonytalan és kampányoltok az abortusz mellett. Jó, ti kapartathattok hobbyszinten is, de hagyjátok a normális embereket, akik tisztelik az életet.
2017. máj. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
39%

off

amúgy igaz. mert amikor én anno kiírtam egy kérdést terhességgel kapcsolatban (azóta kiderült, hogy nem is vagyok terhes), néhányan letámadtak, hogy vetessem el, pedig nem is ez volt a kérdés...

2017. máj. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Valoban nem a legjobbkor jonne de mivel 5 eves a kapcsolatunk igy valahogy megoldodna minden, vagy is nem vetetnem el.. En nem lennek ra kepes.. Nekem hallani is borzaszto.. :( nem 15 vagyok de meg kicsit fiatal, 21 eves vagyok parom pedig 27. Az eskuvo csak jovore lenne szoval addigra meg meg is szuletne a pici viszont nem kell a szuloknek bemutatni hogy az anyagilag eleg razos lenne :) nekem ha megakar jonni akkor elotte par nappal gorcsolget a hasam, feszul a cicim faj es erzekeny.. Es most ez total elmaradt.. Neha erzem hogy lent szurkalgat mintha tuvel csinalna valaki. Ennyi amit erzek.
2017. máj. 6. 15:44
 14/19 anonim ***** válasza:
Gyanús..végezz el egy tesztet,akár ma is lehet már ha 1 hete késik! ☺
2017. máj. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Holnap tuti tesztelek
2017. máj. 6. 19:56
 16/19 anonim ***** válasza:
ajd írj, hogy mi lett? :)
2017. máj. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs baba ha védekeztetek,de azért tesztelj!
2017. máj. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Ma reggel teszteltem, es valoban nincs baba, negativ lett :)
2017. máj. 7. 07:46
 19/19 Szklenár Nikolett válasza:
Sziasztok nekem április 27én vették le a spirált május 5én volt peteérésem :) együtt voltunk a férjemmel :) ovu után 4nappal alhasi görcseim voltak és a mellbimbóim érzékenyek sokat pisilek :) szerintetek babám lesz?
2017. máj. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!