Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 38 hetes nst re nem megyek...

Ha 38 hetes nst re nem megyek el akkor mi lesz?

Figyelt kérdés
2017. máj. 16. 11:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
48%
Nem ide tartozik csak kíváncsi vagyok. Miért kell 50 km-re járnod? Nincs közelebb kórház?
2017. máj. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 39. heti NST-n derült ki hogy minden keményedésnél esik a kicsi szívhangja így sürgősségi császárral hoztam világra, szerencsére makk egészégesen, de nem hülyeségből van ez a vizsgálat látod.

Én se számítottam arra hogy aznap a világra jön, oldd meg mindenképp a bejutatást.

2017. máj. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
11%

80 millios orszagban elek, es NINCS kotelezo NST. Csak ha problemas a terhesseg vagy ha 40. heten nem indul be a szules.

Megis 80 millioan megszulettek itt.

2017. máj. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Oké 13as, 80 millióan megszülettek és hányan haltak meg?
2017. máj. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Majd a gyereket sem viszed orvoshoz, mert csecsemővel macerás buszozni?

Nem véletlen kötelező vizsgálat. És ha neadj Isten meghal a pici, de megelőzhető lett volna, hogy fogsz tükörbenézni?

2017. máj. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

És mennyire lesz macerás ha nem szülsz meg 40. hétig és két naponta vagy naponta hívnak vissza nst-re? Vagy szerinted majd babával mennyire lesz macerás közlekedni?

Amúgy az lesz, amit már előttem is leírtak, hogy ha ne adj isten baj van, akkor nem derül ki! Nem véletlen vannak ezek a vizsgálatok.

2017. máj. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem derül ki, ohgy van-e valami gond a kicsivel, ami az életébe is kerülhet akár.

Nekem is 50 km a kórház, és utálok buszozni nagy hassal, hányingerrel, de meg se fordulna a fejemben ilyen hanyagság. A baba a legfontosabb. Neked nem?

2017. máj. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!