Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angelsounds szívhang hallgatór...

Angelsounds szívhang hallgatóról mi a véleményetek? Igen vagy nem?

Figyelt kérdés

16 hetes vagyok és elgondolkodtam rajta , hogy vegyek-e?!

Csak 4 hét múlva megyek ultrahangra, addig is jó lenne hallani a picit , ha látni nem is tudom.



2017. máj. 23. 12:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

Nekem van, és heti 2x meg szoktam hallgatni. kb. 5 napja érzem is, így ez még ritkább lesz. Nagyjából 1-2 másodperc alatt megtalálom vele.

Nekem megnyugtató volt, mert mellső fali lepénnyel sokáig nem éreztem, látszani meg még mindig nem látszik, lassan 5 hónapos terhes vagyok.

2017. máj. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Én addig használtam,amíg nem éreztem a mozgását.
2017. máj. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem! Előző terhességben félidő előtt vettem, szülésig használtam, mert nem volt nagy ugrabugra a babám, ha régóta nagy volt a csönd, meghallgattam. (Volt, hogy 1-2 hétig nem is vettem elő, fölöslegesen nem zavartam.)


Most ikerterhes vagyok, 11 hetesen még nem találtam szívhangot, 12 hét pár naposan már igen. (Igaz, nem tudom, hogy egyet hallottam-e kétszer, vagy külön a kettőt... 😀)


Én nagyon tudom ajánlani!

2017. máj. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én használtam mindkét terhességem alatt a 12. héttől míg mindennaposak nem lettek a magzatmozgások, engem megnyugtatott
2017. máj. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Én nem használnám, vagy csak nagyon nagyon ritkán. Kezd a tudomány abba az irányba hajlani, hogy az ultrahang, nem is olyan veszélytelen, mintahogy eddig gondolták.
2017. máj. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem is van,nagyon szeretem.
2017. máj. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én is nagyon tudom ajánlani, de ne használd mindennap.
2017. máj. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én nagyon szerettem,csak ajánlani tudom. 11.héttől megtaláltam a kislányom,én minden nap meghallgattam egy pár pillanatra míg nem éreztem a mozgását. Mikor pedig már éreztem,néha akkor is elővettem,ha lusta napja volt.
2017. máj. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

En gondolkodtam rajta az elejen, hogy vegyek-e, de aztan ugy dontottem, hogy nem fogok, es szerintem jol tettem, de ezt mindenkinek maganak kell eldontenie.


Azt mondjak az ultrahang sem "bantja" a babakat, meg nem ereznek semmit, de valamiert az en kisfiam az osszes ultrahangon lathatoan "utalkozik", elfordul, ossze-vissza ugral, ugy erzem rajta, hogy ideges, ugyanez van, amikor csak a szivet hallgatjak a dopplerrel, ugye lehet hallani (meg mar erzem), hogy neki all mocorogni nagy hevvel...


De ha meg izgulos vagy, akkor biztos megnyugtat, en is szeretem hallani a hangjat a szivdobogasanak az orvosnal.

2017. máj. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem 20. héten nem találta vele a szívhangot a védőnő. Ha nem érteztem volna, hogy mozog, biztos rosszul lettem volna... (Még szerencse, hogy nem 1-2 héttel korábban történt, mert akkor még egyáltalán nem éreztem a babát, nekem is elöl van a méhlepény.)
2017. máj. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!