Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angelsounds szívhang hallgatór...

Angelsounds szívhang hallgatóról mi a véleményetek? Igen vagy nem?

Figyelt kérdés

16 hetes vagyok és elgondolkodtam rajta , hogy vegyek-e?!

Csak 4 hét múlva megyek ultrahangra, addig is jó lenne hallani a picit , ha látni nem is tudom.



2017. máj. 23. 12:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
58%
Szia, én a 3. babámmal vagyok várandós, és most is használom rendszeresen a szívhangfigyelőt. Az első kislányommal veszélyeztetett terhes voltam, rettentően aggódtam érte, naponta többször hallgattam meg a szívhangját. 7 éves és makkegészséges kislány, ráadásul őt hetente nézték uh-al a kórházban 9 hónapon át, tehát én tényleg tapasztalatból tudom írni neked, hogy nem ártott neki az ultrahang. A másodiknál is naponta ellenőriztem a 15. héttől, engem megnyugtatott. Most a harmadik babámnál is van, hogy egy nap kétszer is megnézem, minden rendben van-e, számomra egy iszonyat jó érzés, hogy nem kell heteket várni arra, hogy meghallgathassam a szívdobogását.
2017. máj. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én szerettem. 13. héttől használtam kb heti egyszer. Szerintem megéri megvenni.
2017. máj. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Èn 11hetes vagyok, es naponta-ketnaponta meghallgatom vele . Nyugtató. Csak par masodperc kell, ha hallom ki is kapcsolom, szerintem par masodperccel nem tudsz neki àrtani! Nyilvan ha feloraig csinalod lehet, hogy nem kellemes neki, de szerintem nem àrulnàk ha artalmas lenne a babànak. Èn nagyon szeretem.
2017. máj. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!