Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megtudom ezt a dokival beszéln...

HajduPetraaa kérdése:

Megtudom ezt a dokival beszélni? Vagy valamilyenféleképpen megoldani?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem szép dolog, de viszont hosszú lenne elmesélni mindent, hogy mit miért csinálok, ezért inkább a kérdésemre szeretnék választ kapni. 5-6 hetes terhes vagyok körülbelül, most jelenleg. Párommal megbeszéltük, hogy elvetessük(ezt is nagyon hosszú lenne elmesélni), de viszont én ezt nem szeretném, és megoldható lenne az, hogy beszélek az orvossal, vagy valami, hogy húzzuk el az időt, hogy kifussak az időből. Valószínűleg 2-3 nap múlva megyünk SZTK-ra ultrahangra, de utána magánorvoshoz megyünk a párommal együtt. Igazából azt szeretném, ha a párom lenne úgy vele, hogy kifutottam az időből, ezáltal a baba marad. Valahogy megtudom ezt oldani? Hogy kellene csinálnom? Jó lenne most a segítség. Az előzmények hosszúak, de ha valakit nagyon zavar, az privátban írhat és elmagyarázom. Igazából ebben szeretném, ha adna tanácsot valaki, segítene.

2017. máj. 27. 17:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%
Kivágnám a pasast abban a pillanatban ha abortuszra akarna kényszeríteni. Gondolkodj el rajta, hogy a gyereket akarod-e inkább, vagy a pasast? Fel tudod nevelni egyedül is a kicsit? Támogat a családod?
2017. máj. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nagyon is szeretné kontroll alatt tartani az abortuszt, még el is fog kísérni (hogy biztosan megtörténik-e?). :( Nem lehet "átvágni". Nem is egyenes dolog. Viszont TE döntesz! Elvileg nem kényszeríthet rá, a gyakorlat tudom más :(. Az orvosnak nincs lehetősége az időt húzni. Nem is lenne megoldás. Remélem sikerül megbeszélni vele, de a kapcsolatotokat mindenképpen új dimenzióba kellene helyezni, nem hiszem, hogy érdemes rá pazarolnod tovább az éveidet.
2017. máj. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha a parod nyomasara mennel el abortuszra, semmi jo nem sulne ki a dologbol. Ez eleg durva manipulacio egy kapcsolatban szerintem. Ha nem tudjatok megbeszelni es tovabbra is ugy erzed, h erolteti, nem biztos hogy vele maradnek a helyedben...en mindenesetre megprobalnek nyilt lapokkal jatszani, ugy meg van eselyetek egy boldog, kozos jovore. Abba semmikeppen ne menj bele, h akaratod ellenere rabeszeljen egy ilyen dontesre, ha te amugy nem ezt akarnad.
2017. máj. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Én ezeket az embereket nem hiszem el, komolyan mondom...


Mi a fenének akarnál te gyereket egy olyan pasitól, aki azt nyilvánvalóan nem akarja? Ez két ember döntése kell, hogy legyen, mert kettő kellett a terhességhez is, nem dönthetsz egyedül.


Meg egyébként is mégis mi a jó égre számítasz? Ott maradsz egyedül egy gyerekkel, tudod, hogy milyen nehéz az? Miért kell elcseszni a saját életed meg a gyerekét is? Inkább akkor szülj gyereket, ha találtál egy olyan férfit, aki megbecsül és őszinte örömmel várja a picúrt. A pasid meg egyébként sem kész erre az egészre és nem lenne etikus kész helyzet elé állítani, ez baromi aljas dolog volna.

2017. máj. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
M
2017. máj. 30. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mert az persze nem aljas hogy a pasi sem védekezik, de a nő húzzon abortuszra.... Vegyen már fel egy ku.rva óvszert ha nem akar gyereket, ne a nő viselje a következményeket az ő kényelméért.
2017. máj. 30. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!