Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív teszt esetén szerintet...

Pozitív teszt esetén szerintetek meddig lehet eltolni az első nőgyógyászati vizsgálatot?

Figyelt kérdés
Annyi a problémám, hogy az orvosom nagyon későre adott időpontot.... Viszont ragaszkodok hozzá. :( Tapasztaltabbaktől kérdezném, hogy hányadik hét szerintetek a legkésőbb ami még belefér? nem szerettem volna máshova menni, de lehet muszáj lesz.
2017. máj. 30. 18:11
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Én is variálok, hogy mit csináljak. Ezért a kérdés, én is szeretném tudni, hogy egyáltalán terhes vagyok e tényleg... Amíg orvos nem mondja ki addig el sem hiszem! bár 5 teszt nem tévedhet. Addig pedig nem szeretnék védőnőt hívni, mikor még a terhesség sem megállapított!! Nem városban lakom, nem hinném, hogy nálunk ennyire problémás lenne a védőnős rész.
2017. máj. 30. 20:11
 22/31 babyboom567 ***** válasza:
100%

Akkor még problémásabb szerintem, mert nagyon kevés védőnő van(még városban is),ráadásul nyár van és mennek szabira.

Én a helyedben elmennék hozzá,elmondanám a pozitív tesztet,és hogy mikorra van időpontod,és megkérdeznéd,hogy mi a teendőd.

2017. máj. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Tényleg ha más nem, menj el az SZTK-ba. látom, h azért aggaszt és kattogsz rajta (én is ezt tenném)

Senki nem fog rád haragudni (főleg nem a doki) ha megnéz más. Jogod van hozzá.

2017. máj. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
6. v 7.héten ráérsz. Sőt... én a mai eszemmel ha nincs gond 10.hét előtt nem mennék. Védőnőhöz is csak a 12.hét előtt kicsivel kell menni. Anno a 6.héten mentem elöször de megbántam. Elég lett volna a 8.9 héten menni.
2017. máj. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Ja bocsi most látom 10 hétre van időpontod. Nyugi nincs későn. Ha baj van akkor mindenképpen keress fel egy orvost ha nincs panaszod ne aggódj szépen növekszik a picike. Mire mész már szívhang is tuti lesz. :)
2017. máj. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóképp voltam. Pozitiv teszt után telefonáltam a dokimnak, majd sokként ért, hogy majd csak 9+4 hetesen kaptam idopontot. Kinkeserves várakozás volt számomra, de kibirtam. És az ultrahangon már egy olyan kis magzatot láttam, akinek keze lába kalimpált, nagyon megnyugtató volt. Szóval ha nincs panaszod, akkor szerintem várd ki. Én rá két hétre kaptam a védőnőhöz időpontot, úgyhogy a 12. hétre már a kiskönyv is a kezembe volt, aztán jöhetett a többi :) kellemes babavárást!
2017. máj. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Utolsónak: nagyon köszönöm!!!! Tényleg ugyanaz az esetünk. A doki sem variált (mégha ő miatta is) hogy későn mentél?

Igazából sok helyen olvasgattam... sokan írják, hogy (nem azt mondom) hogy feleslegesen voltak vizsgálaton rögtön teszt után, mert persze tudták hogy létezik és jó helyen van, de azonkívul túl sokat úgysem tud mondani a doki akkor még. Így első alkalommal már én annyit megtudok, mint más aki első 2 hetet izgult az első vizsgálat után. Igazából teljesen nyugodt vagyok... barátkozom a gondolattal..... Bár nekem többet kell várnom, de úgy érzem kell is ez az idő nekem. egyenlőre nem is hiszem el, hogy tényleg létezik.... Ami aggaszt előző váláaszokból, hogy inkább a védőnő miatt kellene aggódnom?

2017. máj. 31. 15:42
 28/31 anonim ***** válasza:

Szia! Én vagyok az utolsó!:)

A doki abszolút nem variált, nem problémázott azon hogy csak a 9. hét után jutottam el hozza. ( bár az hozzátartozik az igazsághoz, hogy egy tünemény ember, több ilyen doki kéne kis hazánkba)

Amire mondjuk én lassan bejelentkeznék a helyedben(pontosabban olyan 6-7-8 hetesen), az a kombinált teszt, mert arra nehezebben kaptam időpontot, pedig amint kijöttem a dokitol, már kértem is időpontot a vizsgálatra az asszisztenstől. Így 13+4 hetesen fogok menni, rákérdeztem hogy ez nem késő-e, de azt mondták hogy a 14. hétig belefér. Én meg bízom bennük. Ha bármi kérdésed van, nyugodtan írj! :)

2017. máj. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Nekem az jutott eszembe, hogyha ilyen hosszú nála a várólista, akkor bele fogsz-e férni a 12. hetes uh-ba? Mert ha 10 hetesen mész hozzá, nem biztos hogy lesz időpontja 2 hét múlva. Bár ha nincs uh-ja és/vagy a kórházban csinálja az uh-t, akkor ez a része mindegy.
2017. jún. 1. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem tudom hogy de most nézem, hogy nem a 10. hét hanem a 9. hétre lesz időpontom, tiszta hülye vagyok, elnéztem. Igy akkor talán nem kell aggódnom. úgy döntöttem kivárom.
2017. jún. 1. 07:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!