Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam ultrahangon. Amenses...

Ma voltam ultrahangon. Amensesem után 6ht 1 napos a terhesség de a petezsákom 8mm . A doki szerint 5hetesnek felel meg. És hogy nem fog megmaradni. De se pulzárt se szivmüködést nem nézet. Elveszthetem a babát? Volt más is igy?

Figyelt kérdés
2017. máj. 31. 20:02
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Szabályos petezsákot 8mm irt a doki .a mèh alakja szabályos.oldalkörnyezetben koros nem ábrázolodik.Douglasban folyadèk nincs
2017. máj. 31. 22:06
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem az elejetol kezdve kisebb a baba 1 héttel, mint a vérzés alapján számított kor szerint. Most 20 hetes vagyok, 5 napra csökkent a különbség. Kontrollra mikor mész?
2017. jún. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Jövöhèten szerdára hivtak vissza
2017. jún. 1. 07:27
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem keress fel 1 másik orvost aki nem veszi ennyire félvàrlrol az eseted.Engem direkt nemhivtak vissza 6 hetesen mondvàn hogy mire megyek biztos legyen szivhang.Probàlj megnyugodni 1 kicsit ès csak pozitiv dolgokra gondolni😊
2017. jún. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segitséget :) Rajta leszek hogy pozitivan álok hozá hátha igy elkerül a rossz minket
2017. jún. 1. 12:25
 16/17 A kérdező kommentje:
Ma voltam ismét Uh.terhességi kor 6 hét.petezsák átméröje: 11.6mm de nem találtak még benne semmit.Létezik ilyen?
2017. jún. 7. 15:57
 17/17 anonim ***** válasza:
Most valaszoltam az uj kerdesedre. Remelhetoleg kifejlodik es korabban fogant.
2017. jún. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!