Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség vagy sem?!

Terhesség vagy sem?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Aprilis 29-30 és Május 1. -én voltam együtt a párommal megszakításos védekezéssel! Május4. -én este a sürgősségi osztályon kötöttem ki mert sűrűn pisiltem. Ami átfordúlt szin tiszta vérré alvadtvér darabokkal. Hugyhólyag gyulladást állapítottak meg! Írtak fel Antibiotikumot és vérzés csillapítókat! Még aznap este el is kezdtem szedni! Másnapra már jobban voltam! 14. -én elkezdtem barnázni ami estére már rendes bordó piros vérzésbe ment át! 15. -én még tartott a Normálisnak mondott Mensi.16. -án már semmi az égmegadta világon nem jött! Most Jún 1. -e van és halványan elkezdtem maszatolni. Vettem 1 hete terhességi tesztet de sajnos Negatív lett! Volt pár fura tünetem is és most is van. Többször járok wc. -re evés utáni émelygés has puffadás, alhasi görcs és derékfájás, pici mell érzékenység . Lehet esetleg terhesség?

2017. jún. 1. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezeknél a tüneteknél, ha baba lenne már a teszt is mutatná :S HCG és magasabb progi nélkül nincs terhes tünet.


Ha bizonytalan vagy csináltass hcg vérvételt.

2017. jún. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A tesztet nem ma csináltam hanem 2 hete.De mindenképpen kérek egy időpontot a nődokimhoz.Annyira szeretnék már én is egy Babát!:(
2017. jún. 1. 18:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. jún. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha annyira szeretnél màr babàt,miért védekeztek????
2017. jún. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a megszakítás nem védekezés aranyom !!!
2017. jún. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azért mert a munkám nem engedi még de ha becsúszna nem lenne gond!:)

És tudom hogy a megszakításos védekezés nem védekezés de évekig így vagyunk együtt és még nem lett belőle terhesség Aranyom!!:) Csak most kicsit furán érzem magam ennyi.Ez úgy tudom olyan oldal ahol meg lehet beszélni olyan emberekkel akik ilyen helyzetben vannak vagy voltak.Mert akárhogy is van bármi megtörténhet és más véleményére is kíváncsi az ember.De úgy látom itt csak csípős válaszokat kap az ember holott én tisztességesen nem alpári módot tettem fel egy kérdést...

2017. jún. 2. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!