Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedett valaki algopyrint a...

Szedett valaki algopyrint a terhessége alatt?

Figyelt kérdés
Tegnap húzták ki a bölcsességfogamat, kisebb műtétnek is felért, úgyhogy a gyógyulási fájdalom sajnos elviselhetetlen. Nagy szenvedések árán sikerül magam tartani a napi két Algopyrinhez (nappal és éjszaka), de attól tartok, hogy ez az adag még marad pár napig. Nyugtassatok meg, hogy ezzel nem ártok a babámnak!? 20hkm

2017. jún. 3. 16:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Én nem vennék be kettőt. A fogfájás nagyon rossz, de a gyógyszer sem tesz jót. Mérlegelni kell.
2017. jún. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
e-lactancia.org
2017. jún. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy az Algopyrint az első és utolsó trimeszterben nem szabad szedni, de te a másodikban vagy. Szerintem nem lesz semmi baja a babának, nyugi!
2017. jún. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!