Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhessegi cukorterheles...

Terhessegi cukorterheles eseten szabab a ketto vervetel kozott mozogni?

Figyelt kérdés
Èn mar voltam, setaltam a ketto kozott, senki nem mondta hogy ne, es hogy uljek vegig, viszont olvasok egy ket dolgot a neten es van hol vegig ulni kell stb. Most azt a kis seta hamis eredmenyt hozott?
2017. jún. 3. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem is a nyugalmi allapotot javasolta a fonover a korhazban, aki csinalta.
2017. jún. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem eroltettem magam, de megsem ultem egy helyben. Ra is kerdeztem, hogy szabad-e elmenni montdtàk igen, csak pontosan érjek vissza.
2017. jún. 3. 16:21
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem szabad mozogni.
2017. jún. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekünk meg pont azt mondták, hogy csináljunk úgy, mintha egy átlagos nap lenne, biciklizzünk, sétáljunk, mert akkor adja a legpontosabb eredményt.
2017. jún. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem szaba mozogni közben, mert a mozgás nagyon viszi le a vércukrot.
2017. jún. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Nekem nem mondta senki, hogy ne mozogjak és üljek egy helyben. Kimentem, sétáltam egy keveset, bementem egy boltba, majd vissza. Ez kb.fél óra volt. Az eredményem teljesen rendben volt, mind a kétszer.

Mivel van cukorbeteg a családban ezért nekem ezt előbb is ellenőrizték, mint a legtöbb kismamának.

Előtte sem, és utána sem volt semmi gondunk sem nekem, sem a babámnak. Egészségesek vagyunk.

Ezt inkább kórházra válogatja, hol mi a szokás. Ott érdeklődj, ahol a terhelést végzik.

2017. jún. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Helye válogatja. Elvileg a mozgás befolyásolhatja az eredményt. Én a SOTE II-n voltam, és engem kimondottan elküldtek azzal, hogy 2 óra múlva jöjjek vissza. Ott meg azért csak tudják, mit lehet, mit nem. :)
2017. jún. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondtak ha közel lakom elmehetek aludni is arra a ket órára. Végül ültem inkább ott.. Jo lett.
2017. jún. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálunk sem volt szabad mászkálni, mert a mozgás csökkenti a vércukor szintet.


Ha meg úgy kéne tenni, mint minden nap akkor francnak itatnak velünk glükózt... ki az a marha aki annyi cukorral kezdi a napját? XD Szóval ez az egész úgy marhaság ahogy van... sok értelme van, ha mindenhol másképp csinálják. Elég sok eltérés lehetséges így... főleg, ha valakinek határérték közelben vannak az eredmények...

2017. jún. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen mondjuk az igaz hogy ilyen mennyisegu glukozt soha nem kell majd lebontania ezen kivul a szervezetunknek. De azt is gondoltam ha mondjuk otthon vagy barhol mashol eszel iszol, akkor sem ulsz egy helyben utana hanem jossz mesz, de az is lehet h utana lepihensz es alszol.. de egyebkent jo lenne igen ha lenne egy egyseges mod mert igy tok mas eredmeny johet ki, nekem pl az volt a nover vesszoparipaja hogy percre pontosan ket ora mulva legyen a masodik, szoval egy perccel se kesobb vagy korabban, ott ultem neztem a masodperceket kb
2017. jún. 3. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!