Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babamozgással kapcsolatban...

Babamozgással kapcsolatban segítséget szeretnék középidős kismamáktól vagy anyukáktól?

Figyelt kérdés

Meg vagyok ijedve egy kicsit. Babámmal 22 hetesek vagyunk, és még csak két hete érzem, inkább egy hete rendszeresebben és napközben is. A napokban aktív volt, főleg délután, szinte végig mocorgott, ma viszont alig érzem. Max három-négy alkalommal éreztem mozgolódást, és nem tudom, normális-e, hogy passzív lett?

Kérlek, ne nézzetek hülyének, nagyon aggódok miatta. Nektek vannak ilyen napok? Mennyi idő, ami még nem jelent bajt?



2017. jún. 3. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:
a frontokat ők is megérzik...
2017. jún. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Itt tegnap is hőség volt, tegnap pedig, ahogy írtam, aktív volt, ma meg szinte semmi.
2017. jún. 3. 17:01
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Front nagyon sokat jelent. Én is 22 hetes vagyok 3 napja hideg front volt itt felénk,és alig akart mocorogni csak este egy picit,most minden visszatért,hogy elment a front. :)
2017. jún. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs baj ha mocorog csak kevesebbet. Nekem is vannak ilyen napok. Általában egész nap izeg mozog de az ilyen napokon napközben szinte alig este van csak aktívabb időszaka. Ha nagyon aggódsz próbáld meg egy kis édességgel mozgásra bírni vagy csikizd, vakard meg a hasad. Nekem erre általában reagált 1-2 mocorgással de nem vitte túlzásba. Aktív napokon meg akár attól is be pörög hogy ha iszok egy korty vizet. 😊
2017. jún. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, a korty víztől nekem is akcióba szokott lendülni általában.
2017. jún. 3. 17:26
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt ma aktív. Sot.. Volt olyan hogy kb. 2 hete mar kinomban truffelt zabáltam (nem lehet szebben mondani) es semmit nem csinált arra sem, pedig a cukor segíteni szokott.. Aztán volt egy nagy eső es másnapra beindult.
2017. jún. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Hétfőn töltöm a 21.hetet. 1 hete érzem, hogy mocorog. Főleg, ha barackot eszem. Most még a helye is több bent, gondolom az is befolyásolja, h mennyit érzem mozogni. :)
2017. jún. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez eleinte ilyen, mert még a helyezkedése is nagyban befolyásolja, hogy mennyire érzed. Első babámat félidő után is volt mikor estig nem éreztem, most meg másodikkal 26 hetes kor körül is volt, mikor összesen vagy 2x, pedig általában óránként volt már akkor annyi.
2017. jún. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel csak most kezdted el érezni, semmi baja nincs a babádnak :) Még annyi helye van, hogy nem érezheted mindig... Nekem elmúlt 3 napban pörgött nagyon sokat, ma meg kis lusti volt... Kb egész nap alszik. Nem lehet minden nap ugyan olyan aktív :) A meleg őt is megviseli, még csak most fogsz rájönni milyen időjárás milyen front hogyan hat rá.


holnap töltöm a 32. hetet és még most is vannak napok mikor kb muszáj lefeküdnöm az ágyba oldalra, hogy beinduljon.... annyira lusta... :D


Ne aggódj minden rendben lesz. Eleinte nekem csak reggel meg késő délután volt érezhető a ficánkolása... főleg ágyban fekve.


Minden jót :)

2017. jún. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj! Az én babám iszonyat aktív. Szinte egész nap mocorog. De vannak napok mikor alig... de másnap mindent bepótol :D

Néha van hogy annyira kicsiket moccan hogy érezni nem is lehet. De a pocakodon látni. Legalábbis nekem van ilyen.

Minden jót! :)

23hkm

2017. jún. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!