Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem kaptam Anti-D injekciót...

Nem kaptam Anti-D injekciót vetélés után?

Figyelt kérdés

Volt egy spontán vetélésem , kitisztultam természetes úton. Tehát műtét nem volt , nemtudtam h negativ a vércsoportom aztán megtaláltam véletlenül a kiskönyvem amiben benne van h A-

kontrollon rákérdeztem erre a magánorvosomnál, elküldött ellenanyagszűrésre, nem termelek ellenanyagot, de aztmondta így is mindenképp kellett volna a szuri, de a kórházban nem kaptam meg amikor a vérzéssel bementem.. az orvosom azt mondta az jó,hogy nem termelek ellenanyagot, de attól még legközelebb amint van a babának vére ez valószínűleg megtörténik de hivjam ha pozitiv a teszt.

elfog küldeni ellenanyag szűrésre? ha termelem majd ne adj Isten ,akkor van erre valami injekció vagy gyógyszer?

jártas valaki ebben???:( köszönöm szépen


2017. jún. 5. 11:33
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Akkor meg felesleges az AntiD.
2017. jún. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
nemtudjuk az apa vércsoportját ez felvetés,h talán negatív, de attól h most nem termelődött ellenanyag még megtörténhet ha teherbe esek újra. na mindegy, úgy gondolom nehez téma ez laikusokként, szval majd kiderül.:( kikell várni
2017. jún. 5. 12:50
 13/28 anonim ***** válasza:
Én nem tudok érdemben hozzá szólni,de nem értem erre miért nem tudnak jobban figyelni a kórházakban is!Én október 21-én szültem és 23-án kaptam az injekciót.Addig folyamatosan kérdezgettem mikor kapom már meg.Volt,h.visszakérdeztek,h.miért?Még nem kaptam meg?Féltem is,h.kifutunk az időből!
2017. jún. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
hát elég figyelmetlenek valóban, perkálni kell ahhoz h oda nézzenek az emberre . :(
2017. jún. 5. 12:59
 15/28 anonim ***** válasza:
85%
és inkább idegeskedsz a következő babáig (meg terhesség alatt), mint hogy a párodnak megszúrják az ujját, és kiderüljön a vércsoportja? a felvetésed jogos volt az elején, aztán kiderült, hogy még vére sem volt a 'babádnak', ergo ezért is nem termeltél ellenanyagot, minek kellett volna neked ellenanyag? azon túl hogy nagyon vártátok volna (amit teljesen megértek) rettentően túlliheged ezt az egészet. Szapulás helyett menjetek el egy laborba.
2017. jún. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Akkor mi a kérdésed ha a vàlaszt is megkaptad?

4mm petezsák nincs ver nincs mi keveredjen. Akkor tök mindegy a parod milyen vercsoportú.

Amúgy sem reagal a szervezet az elsőnél mar irtam. A 2. Terhességnél kezd ellenanyagot termelni a szervezeted ha van bármi gond.

De jobb helyeken azért oda figyelnek egy ilyenre. Meg az olyanokra is akik abortuszra mennek azok is kapnak ha olyam a vércsoportja.

2017. jún. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Kétdező!Nincs otthon párodnak olyan orvosi papírja,amin esetleg rajta lehet a vércsoportja?
2017. jún. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Akkor itt az idene,hogy kiderítsètek a párod vércsoportját.Kèrjen egy beutalót a háziorvostól a laborba,és nézessétek meg.
2017. jún. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Hát ne haragudj ertelmezned amit irtam?

Tudod mi az h az orvos egyik feltevese az volt? H az az EGYIK lehetoseg , h azert nem termelodott ellenanyag talán.. de meg mondott vagy 2 okot. Mar ne is haragudj de az én helyzetemben meg nézném az arcod. Mikor szarnak bele mivan.. es tudod az a protokoll MAGYARORSZÁGON MINDEN KORHAZBAN hogy ha termelodott ellenanyag Es akkor is HA NEM! Be kell adni az anti-D t.. ha ezzel nem vagy tisztaban minek szolsz egyáltalán bele??? Hogy okosnak erezd magad es egyel tobb bajt csinalj nekem, mert nincs eleg gondolod? Komolyan megtapsollak,jó?

Igen tul lihegem kepzeld, mert kvára nem kell meg egy veteles h aztan ujra kezdodjon a tortúránk.. szval inkabb ne is szólalj meg! Köszi!!!


A masik: ki a jo Isten mondta h a parom annyit nem bír ki? Irtam valahol.. minek szapulod , ha nem is tudsz semmit? Igenis elfog menni , ha kapunk végre valahonnam egy rohadt beutalot. De tudjatok mit. Erdeklodik a jo budos fene ezen az oldalon. Nagyon kitudnak hozni itt a sodromból. Nektek ez jól esik? Szerintem fordítva nem igy állna a szátok és titeket is zavarna ez a stilus amit másokkal leműveltek. Nem kerek en a segitségetekből, de gondolom ti ebben a helyzetben sz*rnátok bele nagy ivben h a kovetkezo babátoknak mi lesz q sorsa es valaha anyák leszteke.. ideje magatokba tekinte... Nem kell ide írni.. a NORMÁLIS (!) Válaszokat nagyon köszönöm. Rendesek vagytok :-)

2017. jún. 5. 16:01
 20/28 A kérdező kommentje:
16# ezzel a logikával senki sem kapna ellenanyagot, csak aki már szült. De képzeld MINDEN NEGATIV vercsoportú kap aki elvetelt vagy abortusza volt..(mindegy hány hetesen) pont megelozes celjabol, es akkoris ha nem termelodik ellenanyag. De orulj neki h neked nincs erre szukseged!:)
2017. jún. 5. 16:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!