Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem kaptam Anti-D injekciót...

Nem kaptam Anti-D injekciót vetélés után?

Figyelt kérdés

Volt egy spontán vetélésem , kitisztultam természetes úton. Tehát műtét nem volt , nemtudtam h negativ a vércsoportom aztán megtaláltam véletlenül a kiskönyvem amiben benne van h A-

kontrollon rákérdeztem erre a magánorvosomnál, elküldött ellenanyagszűrésre, nem termelek ellenanyagot, de aztmondta így is mindenképp kellett volna a szuri, de a kórházban nem kaptam meg amikor a vérzéssel bementem.. az orvosom azt mondta az jó,hogy nem termelek ellenanyagot, de attól még legközelebb amint van a babának vére ez valószínűleg megtörténik de hivjam ha pozitiv a teszt.

elfog küldeni ellenanyag szűrésre? ha termelem majd ne adj Isten ,akkor van erre valami injekció vagy gyógyszer?

jártas valaki ebben???:( köszönöm szépen


2017. jún. 5. 11:33
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
17# sajnos nincs, már az édesanyját is hovtuk , hogy nézze meg a kiskönyvet meg a régi leleteit. De sehol sem szerepel a vércsoportja , igy elkell mennunk megnézetni. Szerintem centrum lab lesz a vége , ugyanis a házi orvos leghalványabb szándékában sem áll h adjon egy beutalót vercsoport és Rh meghatározás céljából. Mivel , hogy nem letfontosságú szerinte!
2017. jún. 5. 16:05
 22/28 anonim ***** válasza:
13-as és 17-es vagyok.Hát nem semmi háziorvosotok van nektek sem!Én nem tudom,h.hogy lehet egy ilyen dolgot ennyire félvállról kezelni az egészségügyben!Én teljesen megértelek,h. ennyire aggódsz én is így lennék.Mondjuk én alapjáraton nagyon aggódós vagyok.Kórházban is egyre idegesebb voltam,h.annyit kellett várnom az oltásra!Nagyon remélem,h.minden rendben lesz veletek!!!
2017. jún. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Szia. Az a helyzet h én sosem voltam ilyen , de ezzel kapcsolatban merges vagyok h ez így elmaradt! Nem orulok neki, mert lehet h a kovetkezo babám élete múlik ezen. Mondhatják ugyan h túl lihegem. De igenis oeulnek
2017. jún. 5. 16:19
 24/28 A kérdező kommentje:
Ha nem mergezném a saját gyerekem*:)
2017. jún. 5. 16:19
 25/28 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen :)
2017. jún. 5. 16:19
 26/28 anonim ***** válasza:
Én azért is voltam mérges,mert ugye várandósság alatt talán 2-szer is csináltak vércsoportmeghatározást,amiknek az eredményei benne voltak a kiskönyvbe,amit le kellett adni amikor szülés előtt befeküdtem,plusz a védőnő is beleírta pirossal.Mégis nekem kellett szólnom és többször is.
2017. jún. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Jessicaa19 válasza:

Sziasztok.


Kedves kérdező mi lett a vége?

Kaptál anti D-t?

Azóta össze jött már a baba?


Jelenleg hasonló a helyzetem, én 1-2 hetes terhes voltam, majd véreztem kórházban nem adtak semmit és injekciót se..

3 nap múlva volt idő pont dokihoz és ott mondta kellett volna, már a 72 óra el telt!

De mondta menjek be a kórházba és ha a terhességi teszt pozitív kapok injekciót!...

2019. máj. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Szia. Végül amikor kiirta abban a júniusban terhes lettem, július 6an teszteltem pozitívat!

Anti D t nem kaptam, mert műtét nem volt.

Nem is lett semmi baj, volt 3 alkalommal ellenanyag szűrés is, tehát figyelik!

Kisfiam épp 15honapos lesz másodikán és most alszik! :)

2019. máj. 29. 10:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!