Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem szabadott szeretkezzete...

Ha nem szabadott szeretkezzetek terhesseg alatt betartottatok, vagy megprobaltatok megis? Mi megreckiroztuk, egyelore nem verzek

Figyelt kérdés

2017. jún. 11. 07:44
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
87%

Ha orvos mondja a tilalmat, akkor gratulálok, hogy nem tudjátok az ösztönöket egy gyermek életéért félrerakni... Nem feltétlen kell vérezni, ahhoz, hogy baj legyen. Ezek a tilalmak nem viccből vannak. De ha nektek mindegy, hogy a kicsi élet veletek marad e, akkor hajrá. Szerintem felelőtlenek vagytok nem kicsit.

Oltári nagy szerencsétek van, ha mégse lesz baj... de ez nem játék!!! Felnőtt ember nem teszi ki gyakorlatilag életveszélynek a leendő gyermekét.


Bocsánat, ha túlzóan erősen írtam meg, de akkor is ez tény.


Minden jót és kérlek ezek után ezt fejezzétek be. Vigyázzatok a kis csodára, más boldog lenne, ha lenne neki ti meg még csak játszadoztok a veszélyekkel is...

2017. jún. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
95%

Az embert az állattól az különbözteti meg, hogy képest az ösztöneit kordában tartani. Ja, nem, mégse.

Előre sajnálom a gyereket, hogy két végtelenül önző alak fogha nevelni, akiknek meg se fordul a fejükben, hogy bármi áldozatot hozzanak érte.

2017. jún. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
tudom ,csak mar nagyon kivantuk egymast ... 7 hetes vagyok ! akkor remelem nem lesz gond
2017. jún. 11. 07:57
 4/41 anonim ***** válasza:
90%
Sokáig bírtátok a tilalmat, gondolom vagy 4-5 napig :D Ha nem kifejezetten túlféltésből tiltották a szexet, akkor lesznek még itt gondok az elkövetkezendő hónapokban.
2017. jún. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
2 hetig nem szeretkeztunk ! :D
2017. jún. 11. 08:13
 6/41 anonim ***** válasza:
99%

Jézusom! És ha a 9hónap alatt végig el lesztek tiltva??? Akkor azt hogy bírjátok ki? Felnőtt emberek vagytok (elvileg) nem igaz, hogy nincs semmi kontroll!

A gyereketek èletével játszotok!

2017. jún. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
88%
2 hétig? Gyere le az égből úristen :D
2017. jún. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
95%
Betartottam, mert egyreszt nem vagyok allat, hogy ne tudjak uralkodni az osztoneimen, masreszt nem akartam megolni a gyerekemet.
2017. jún. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
94%

Nézd a pozitív oldalát, kb. 30 ezerrel több marad a zsebetekben, mert elintézitek ti az abortuszt.


Ilyen embereknek úgyse kéne szaporodni.

2017. jún. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
90%

És még csak 7 hetes :/

Az első 12 hétben a legsérülékenyebb az a kis élet a pocakodban,örülj neki ha nem kezdesz el vérezni mert akkor nincs visszaút!! Nekünk az első terhességemnél a 22. héttől nem volt szabad a házas élet de eszünkbe nem jutott volna hogy ilyennek tegyük ki a magzatunkat!! A második babánknál sem éltünk házas életet mert a másodiknál ráadásul haematomám volt,Utrot kellett szednem a 13. hétig és imádkozhattam hogy maradjon velünk! Láss csodát kibírtunk 2x9 hónapot szex nèlkül és remek a házasságunk meg a házas életünk is.

2017. jún. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!