Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem szabadott szeretkezzete...

Ha nem szabadott szeretkezzetek terhesseg alatt betartottatok, vagy megprobaltatok megis? Mi megreckiroztuk, egyelore nem verzek

Figyelt kérdés

2017. jún. 11. 07:44
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
98%

Mi az első trimeszterben eleve nem akartunk kockáztatni. Majd több dolog is közbejött, így azóta sem voltunk együtt. De normális, egészséges emberek meghoznak ekkora áldozatot egy picike életért.

Legyen eszetek! 22 hkm

2017. jún. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
87%

Szerinted ez olyan vicces...?

Gratulalok,ilyenkor meg amugy is nagyobb az eselye a vetelesnek,de ti meg ratesztek par lapattal...

Mond,hany eves vagy?

Akarod te egyaltalan azt a gyereket?egy kad jo forro furdobe is ulj bele nyugodtan,ha epp azt kivanod...

A masodik terhessegem verzessel inditott,hematoma volt a baba mellett.el voltunk tiltva egymastol.kepzeld kibirtuk.12 hetesen adott ujra engedelyt a doki,addigra felszivodott.de meg azutan is csak felve mertem probalkozni,es vegul nem is ment meg par hetig.

A 3.nal veszelyeztetett voltam vegig.egyaltalan nem szexelhettunk.8 honapig!!

Plusz utana a 6 het,aztan meg 2 mert kozben meg is jott a bajom.

Azt is kibirtuk.

Nem kockaztattam volna a gyerekem eletet.

Az ilyen ember majd azt se tartja be,ha a gyereke esetleg allergias lesz a tejre.adsz majd neki,mert megkivanta....

Meg majd jo,csulok porit 3 hosan,mert kinezi a szadbol...grat!

2017. jún. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
98%

Semmiért nem kockaztatnam a babám életet. Sokat küzdöttünk érte, lombikkal sikerült.


Nálunk is volt tilalom, eszünkbe sem jutott megszegni, pedig nagyon kívántuk egymást.

2017. jún. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
92%
Mi dec.ota nem vtunk együtt ugy es élünk. :) bocsi de akkor mi lesz veletek a maradék 33hetben? Igen, volt par nehéz nap es nagyon hiányzik de a babáért mi kibírjuk. Nem akarok tippeket adni de attol, hogy nem szeretkezhetünk en tudok a páromnak örömöt szerezni testileg (is) o meg nekem lelkileg. Utána még lesz időnk erre.
2017. jún. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
90%
nem véreztél,lehet észre se veszed h azota "nincs már babátok"
2017. jún. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
92%

Betartottuk, nekünk számít ez a gyerek. Nem akarjuk megölni.

Azt egyébként tudod, hogy az első 12 hètben simán elmehet a baba csak úgy? Nem kéne tenni rá még egy lapáttal, de a ti dolgotok.

Jó lenne előbb mérlegelni, hogy most kell a gyerek vagy nem, mert arra vigyázni is kell, ti pedig semmibe veszitek.

2017. jún. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
98%
Remélem, hogy "túléli" a babátok, de komolyan mondom, nem érdemlitek meg, ha ennyi àldozatot nem vagytok kèpesek hozni érte. Mi miatt vagytok eltiltva a szextől és meddig?
2017. jún. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
96%
Akinek fontos a gyerek, az tud uralkodni a p.....ján.
2017. jún. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
98%
Ez a kérdés szerintem csak provokáció. Vagy legalábbis nekem furcsa elképzelni hogy valaki felálozza a gyerekét 2 heti szexhiány miatt.
2017. jún. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
97%
Lehet. Bar tudod.. ...alacsony a kerítés...
2017. jún. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!