Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem szabadott szeretkezzete...

Ha nem szabadott szeretkezzetek terhesseg alatt betartottatok, vagy megprobaltatok megis? Mi megreckiroztuk, egyelore nem verzek

Figyelt kérdés

2017. jún. 11. 07:44
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
92%
Szia! Remélem csak egy troll kérdés. Nekünk a 31. hétig nem volt tiltva a szex, mégsem mertünk csak 2- szer szeretkezni abban a pár hónapban. Túlságosan sokáig vártuk, hogy megfoganjon a fiúnk. Mi nem mertünk kockáztatni.
2017. jún. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 János Gilján ***** válasza:
51%

Huhh... Ezt végigolvasva hálát adok az égnek, hogy mi nem voltunk eltiltva egymástól a terhesség alatt. Mi az első naptól az utolsóig igen intenzív szexuális életet éltünk, aminek az egyetlen hozománya az lett, hogy a fiacskánk szőkén született, a rengeteg sperma kiszívta a haját. :) (ez utóbbi poén volt, nem kell okoskodni)

Én őszintén sajnálok minden párt, akiket eltiltott egymástól az orvos a terhesség idejére, de ha minket tiltottak volna el, mi is mellőztük volna a behatolós szeretkezést. Megjegyzem zárójelben, hogy a szexnek rengeteg olyan formája létezik, amihez nem kell behatolni, így a kecske is jóllakik, meg a káposzta is megmarad...

2017. jún. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
78%

22, csak a kecske lakik jól, mert tiltás esetén nem csak a behatolás tilos, hanem az orgazmus is (mivel méhösszehúzódást okoz).

Azaz max. az egyoldalú örömszerzés engedélyezett.

Erről meg azt gondolom, hogy aki elvárja, hogy a terhes párja a kedvére tegyen, miközben fenyegető vetélés áll fent.... azzal nem kellett volna gyereket vállalni.

2017. jún. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 János Gilján ***** válasza:
18%
23: Tudod az én feleségem erről úgy vélekedik, ha neki szívnia kellene az orvosi tiltás miatt, akkor is segítene rajtam, hogy legalább ennyivel könnyítse a problémát. Itt nem elvárásokról van szó, hanem arról, hogy egy szerelmes pár vagyunk, igyekszünk örömet szerezni egymásnak, akkor is, ha azt nem lehet viszonozni. Hallottál már az önzetlenség fogalmáról? ;)
2017. jún. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
71%
24- es, szerencse, hogy keves ilyen gusztustalan onzo leny van mint te!
2017. jún. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 János Gilján ***** válasza:
8%
Látom nem jutott el a tudatodig, amit írtam. Nem én kérném a kényeztetést egy ilyen eltiltott helyzetben, hanem a feleségem döntene úgy, hogy segítene rajtam. Érzed a különbséget, vagy elmagyarázzam újra?
2017. jún. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem kell sajnálkozni az eltiltott párokon. Egyrészt sok kismama nem is kívánja a szexet. Másrészt, aki tudatosan vállal gyereket, felkészül rá, hogy tilalom is lehet, és be bírja tartani, mivel felnőtt emberről van szó. A gyerekért pedig bőven megéri.
2017. jún. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 János Gilján ***** válasza:
34%

Tekintettel arra, hogy párkapcsolati tanácsadással foglalkozom, azért felhívnám a figyelmet azokra az urakra, akik azért kerestek meg engem, mert a terhesség alatt nem volt szex és elhidegültek a feleségeiktől, netán félre is találtak kefélni párszor. Tisztában vagyok vele, hogy az itt jelenlévő hölgyek mindannyian kivételt képeznek és az ő érett férjük fejében meg sem fordult a félrekefélés gondolata, de attól még ez egy valós probléma, amit nem lehet a szőnyeg alá söpörni azzal, hogy felnőtt ember kibírja.


Nekünk mint említettem szerencsénk volt, mert nem voltunk eltiltva egymástól a terhesség ideje alatt és a szerelmi valamint a szexuális életünk a csúcson pörgött. Ugyanakkor viszont el tudom képzelni azt a csapást, ha 9-10 hónapig el van tiltva egymástól anya és apa. A tapasztalataim alapján egy ilyen megpróbáltatás után sajnos igen ritka esetben tudnak szerelmes párként funkcionálni a párok, természetesen TISZTELET a kivételeknek!


Ha mi ilyen helyzetbe kerülnénk a feleségem döntene úgy, hogy segít rajtam, hogy ezzel is csökkentse a szexmegvonás okozta terhet. Cserében kapna tőlem intimitást, törődést, és minden egyéb téren segítséget és támogatást. Nem gondolom, hogy önző dolog lenne a részemről elfogadnom a segítő szándékát és inkább a maszturbációt, vagy a félrekefélést választanom helyette.


Közel 11 éve élünk boldogan egymással, az idő eddig minket igazol tekintettel arra, hogy a mai napig szerelmes párként tudunk funkcionálni és nem degradálódtunk pusztán "anya" és "apa" szerepkörökre.


37F és 34N + 21 hónapos Marci fiacskánk. :)

2017. jún. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó én nőként és anyaként úgy gondolom, ha a párom megcsalna csak azért, mert terhesen el lennénk tiltva a szextől, nekem pedig veszélyeztetett terhesként nagyobb gondom is lenne mint az ő szexuális szükségleteit kielégíteni, akkor az menjen csak más nőhöz, előbb vagy utóbb úgyis vége lenne ha a szex fontosabb nálam. Lehet hogy sok kapcsolat ezért ment tönkre, de az én férjem képes volt 3 hónapot várni szülés után, mert nekem még fájdalmas volt és nem kért semmilyen egyéb kielégítést és tudod mit? Ez nagyon jót tett a kapcsolatunknak és a szexuális életünknek is. Lehet hogy a férjem tényleg csak kivétel de igen, hatalmas tisztelet neki amiért engem választott és nem a farka után ment ;) (tudom hogy nem csalt meg, minden szabadidejét velem és a lányunkkal töltötte és bízom is benne)
2017. jún. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 János Gilján ***** válasza:
56%

Gratulálok 29-es a férjednek! Ő egy igazi követendő példa! :)

(Ezt nem iróniából mondom, hanem komolyan gondolom)


De ettől még sajnos sok esetet látok, ami nem "hepienddel" végződik.

2017. jún. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!