Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem szabadott szeretkezzete...

Ha nem szabadott szeretkezzetek terhesseg alatt betartottatok, vagy megprobaltatok megis? Mi megreckiroztuk, egyelore nem verzek

Figyelt kérdés

2017. jún. 11. 07:44
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom, hogy most ez megint csak valami átverés, mert mostanában úgy látom egyre több olyan kérdés van, ami számomra abszurd.

Ha nem átverés, akkor gratulálok!!! Az első 12 hétben amúgy sem ajánlott, de ha még az orvos külön is szólt, akkor tényleg nem értem. Minden nap azért imádkozom, hogy egészséges legyen a pici babám a hasamban, ő a világon a legfontosabb és szomorú, hogy nem mindenki gondolkozik így.

2017. jún. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 János Gilján ***** válasza:
40%

Komolyan nem értem ezt a sok lepontozást, amit kapok. Nem én tehetek róla, hogy annyi kapcsolat megy szét a terhesség alatt. Én legalább megpróbálok ilyenkor segíteni, hogy újra egymásra találjanak a felek.


Arról sem én tehetek, hogy a feleségem akkor is segítene rajtam szexuálisan, ha valamiért nem lenne szabad viszonozzam. Vagyis de, mégis csak én tehetek róla, hiszen én dolgozom meg minden nap azért (a párommal közösen), hogy a szerelmünk lángját életben tartsuk. Aki ezt lepontozásra méltónak tartja, ott megfordul a fejemben, hogy savanyú lehet a szőlő egy kicsit. Akinek nem inge, az ne vegye magára!

2017. jún. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom ez miért téma... én nekem most nem szabad... a parom nincs eltiltva az orgazmustól, tőlem nem varja el, higy kielégítsem, és őszintén?!?!? soha nem is kérte.. de nekem ez természetes, hogy megadom neki.

Lenne kedvem nekem is néha hozzá, de agyam több van, mint a kérdezőnek és még ha nehéz is, megállom, hogy nekem ne legyen orgazmusom. Teljesen máson jár az agyam. Én most a babánkért vagyok "kikapcsolva". Lassan fél éve ez így van.

Nem tudom milyen lenne ha elvárásra kellene csinálnom, de másik oldalról nézve érdekes lehet ezt elvárni...

Helyette én kapok rengeteg pozitív dolgot, törődést, segítséget, bár ez előtte is így volt. Lepontozhattok, de én ismerem magam, a páromat, tudom h nekem milyen nehéz önmegtartóztatni magam, de engem van aki lekössön, kárpótoljon (csodás a babát egész nap érezni). A párom szerintem megérdemli tőlem ezt, jelenleg kettőnk helyett dolgozik, sok házimunkát is vállal, mert nekem sokmindent nem szabad, attól, hogy most ez van én imádom és nem irigylem az orgazmusait. Elfogadom ha más ezt nem így gondolja.

2017. jún. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 János Gilján ***** válasza:
63%
Tökéletesen egyetértek veled 33-mas.
2017. jún. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
fejezzetek mar be , ok??? a lenyeg minden rendben van es tobbet nem fog elofordulni ,masok meg csinalnak amit akarnak !
2017. jún. 12. 14:45
 36/41 anonim ***** válasza:
94%
Kérdeztél, válaszoltak azt itt pattogsz? Vagy csak stresszes lettél mert nincs szex? Szegény lány..
2017. jún. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
63%

Hallottál már az önzetlenség fogalmáról


A férjem hallott, és képzeld, azt mondta, ha nekem tilos, hogy jó legyen, akkor neki is az...

2017. jún. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
64%

Cserében kapna tőlem intimitást, törődést,


Csúcsszuper. Tehát ha úgy döntene, hogy neki a nagy hasával marhára nincs kedve fölötted görnyedni, akkor el lenne felejtve... Te hülye vagy, nem párkapcsolati szakértő.

2017. jún. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te is azt csinálsz, amit akarsz. A te gyereked életét kockáztatod, nem a mienkét. Vagy az zavar, hogy más nem olyan önző, mint te vagy?
2017. jún. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 János Gilján ***** válasza:
30%
Kedves 38! Olvasd vissza az írásaimat, mert kevered a szezont a fazonnal. ;)
2017. jún. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!