Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért vérzek minden szex után?

Miért vérzek minden szex után?

Figyelt kérdés
10 hetes vagyok jelenleg és minden szex után vérzek. Nem vetéltem el mert voltam ultrahangon és eddig minden rendben van. Miért vérzek?

2017. jún. 13. 13:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
69%

Nézd, nekem az első terhességem pont úgy szakadt meg, hogy szex után enyhén véreztem. Elrohantunk orvoshoz, volt szívhang. Eltiltottak a szextől. Megnyugodtunk, a vérzés abbamaradt. 3 hét múlva kiderült, hogy a magzat hetekkel korábban elhalt, valószínűleg az ultrahang után nem sokkal.

A következő terhességnél az elejétől el voltam tiltva.

Magyarországon ez így működik.

2017. jún. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
85%
Én ezt nem is értem, egyszer mikor együttlét után észrevettem,hogy vérzek azonnal rohantunk az orvoshoz, bent tartottak pár napot fenyegető vetéléssel,majd kiengedtek,de sok pihenést javasoltak. Az orvos azt mondta,hogy óvatosan de együtt lehetünk,hát egyikünknek se jutott eszébe kockáztatni. Második terhességnél spontán vetélés történt a 6ik héten.Harmadik terhességnél amint kiderült,hogy sikerült a baba nem volt együtt,nem mertünk.
2017. jún. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
74%
Valszleg te is kicsit érzékenyebb vagy most. Lehet melyen tapad a lepenyed vagy elpattan valami kis er. Azért a babának is lehet emiatt baja szóval inkább hagyjatok ki egy picit most a szexet amig erre nem mondanak valamit neked az orvosok.
2017. jún. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
53%

Valoszinu a mehszajat erzekeny esetleg hPV fertozes utan sebes es attol verzel.

Ezt a hulyeseget pedig ne hid el hogy szextol es orgazmustol elvetelsz ez nagyon nagyon nagy butasag. Egy egeszseges terhesseg sem sztressztol sem erolkodestol sem szextol sem orgazmustol nem szakad meg. Ez mind urban legenda.

Ha nincs szextol orgazmusod a mehed ejjel aqlmodban osszehuzodik sok no almaban van orgazmusa teljesen termeszetes dolog. A terhes meh naponta tobbszor osszehuzodik igy no.

Ha elenk piros ver jon ne szexelj irany a doki UH

2017. jún. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!