Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon halvány pozitív 3 erős...

Nagyon halvány pozitív 3 erős pozitív tesz után?

Figyelt kérdés
Baj lehet? Nem voltam még orvosnál, hétfőre kaptam időpontot mire 8 hetes leszek. Nem vérzek, nem görcsölök és az elején nagyon szép erős pozitív tesztjeim voltak.
2017. máj. 12. 10:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez lehet tobb okbol:

- kevesbe koncentralt vizelet

- gyengebb teszt

- a teszt maga jo fajta de valamiert most epp kevesebb a reagens benne

- es igen, icipici szazalekban rosszat is jelenthet


Miert tesztelsz ennyit?? Nem szabad, pont azert, hogy az ember sz*arassa be magat esetlege feleslegesen. Foleg ha eros pozid is volt....minek allandoan? Nagyon nem ajanjljak az orvosok, mert a stressz tobbet art mint kene.

2017. máj. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nagyon igazad van. Már megbántam, hogy újabb tesztet csináltam. Tiszta hülye vagyok. Valahogy csak kibirom hétfő délutánig. Köszönöm, hogy válaszoltál.
2017. máj. 12. 11:10
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem várt után pár nappal ugyanolyan erős volt a két csík. Aztán 6 hét 3 naposan megcsináltam az utolsó tesztet, fele olyan erős se lett a tesztcsik, mint a kontroll. Még jó, hogy előtte nap voltam dokinal, ahol szívhang is volt. :)

Egyébként valamiért, ha túl koncentrált a vizelet, halványabb lesz a teszt. Ha van még otthon, próbald meg hogy sokat iszol és híg vizeletből tesztelsz. Fura, de erősebb lesz. Legalábbis x epilnél biztos.

2017. máj. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a választ. Az erős pozitív tesztek facelle tesztek voltak. Ma reggel xepil tesztem lett hanyon nagyon halvány. Ezért megijedtem. Igyekszem türelemmel kivárni a hétfőt.
2017. máj. 12. 12:06
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha nem ugyanazzal a márkával tesztelsz mindig, akkor nem biztos, hogy egyértelműen erősödés látszódik. A másfajta teszt lehet a ludas, ne aggódj!
2017. máj. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
1. vagyok, a Facelle egyertelmuen erosebb es jobb teszt az x-epilnel, ne izgulj! :)
2017. máj. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató válaszokat. Hétfőn mindenképp okosabb leszek ha látott a doki.
2017. máj. 12. 14:04
 8/15 anonim ***** válasza:
Már többször voltam terhes, de sosem jutott eszembe többször tesztelni. Az uh úgyis biztosra meg tudja mutatni mi a helyzet. Szóval én pozitív után megyek dokihoz, úgy az 5-6. hét környékén.
2017. máj. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én csak 8 hetesen megyek dokihoz, ezért nem bírtam ki, hogy ne csináljak tesztet. De megbántam. Nehezen jön el a hétfő.
2017. máj. 13. 07:13
 10/15 anonim ***** válasza:
Rendben van minden?
2017. máj. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!