Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szóltatok amikor teherbe...

Mit szóltatok amikor teherbe estetek? Jókor jött?

Figyelt kérdés

tervezett, váratlan volt ?


meséljétek el, hogy tudtátok meg és mit szólt a párotok, család? :)


2017. jún. 14. 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
tervezett volt , kesore jott ossze , de mindenki nagyon orvend :) en mar a sok varastol , mar csak tiszta kivancsisagbol teszteltem minden honapban ! ! :)
2017. jún. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tervezett volt es mindketto baba 3. honapban jott ossze szoval orultunk mindket alkalommal :)
2017. jún. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tervezett volt, hatodik hónapban jött össze. Úgy tudtam meg, hogy késett, és teszteltem. Berohantam a párommal közös munkahelyemre hozzá, és sikerült megkönnyeztetni a hírrel.
2017. jún. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nem is tudom... éreztem,hogy az vagyok, úgyhogy mintha nem is lepődtem volna meg annyira a teszt láttán, csak furcsáltam,hogy tényleg bejött az érzésem(első baba).

a férjem nem hitte el, másnap reggel kellett neki csinálnom egy tesztet :D

a család örült természetesen, bár későn mondtuk meg(3,5 hónapos várandós voltam már), volt aki rákérdezett, hogy miért ekkora a hasam.... :D:D tehát vicces volt.

a várandósságnak meg minden egyes percét élveztem és imádtam!!

2017. jún. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Tervezett volt, ugyanakkor meglepetés is, mert nem számítottunk arra, hogy elsőre összejön.

Amikor késett, ami előfordult, akkor is csak azért teszteltem, hogy tudjam ihatok-e egy pohárral a karácsonyi családi vacsin.

Férjem természetesen nagyon örült.

Családnak csak később mondtuk el, miután már az orvos is megerősítette.

2017. jún. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Tervezett volt, a 7. és 9. hónapban jött össze, mindkettő clostival. Együtt csináltuk a tesztet a férjemmel, mert mennem kellett vérvételre és nem akartuk onnan megtudni. Nem gondoltuk volna, hogy a 9. dpo-n pozitív lesz a teszt. :)


Anyósomék nem örültek neki, de ők gyűlölnek engem.

Mindenki más nagyon várta már a hírt. :)

2017. jún. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, az első sajnos elment, de a második a pociban van. :)
2017. jún. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi eléggé meglepődtünk, pedig tervezett volt. Megbeszéltük a férjemmel, hogy lassan ideje hozzálátni a "babagyártáshoz", de úgy igazán mégsem álltunk rá a dologra. Egyszer voltunk együtt védekezés nélkül, azt mondtuk, ha jönnie kell most, akkor úgyis jönni fog, ha nem, akkor várunk még pár hónapot, mert lakásfelújítás előtt álltunk. És hát egy hónap múlva pozitív teszt. Először megijedtünk vagy nem is tudom mit éreztünk, sokkolt minket a tudat, hogy ami eddig csak álom volt, mert sokat beszélgettünk róla, most valóság lesz :) A család oda meg vissza van azóta is, első unoka, unokahúg lesz és már alig várja mindenki az októbert, hogy megszülessen :)
2017. jún. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Utólag derült ki, hogy jókor jött (hosszú törtènet), pedig úgy tűnt a lehető legrosszabbkor! 3 nappal azelőtt jöttünk össze hogy megfogant a lányunk... gondolhatod mennyire volt tervezett :D Vettem be esemèny utánit, de nem jött meg... mondtam, hogy valami nem jó, vettünk tesztet ès együtt megcsináltuk. Èn elèggè kiakadtam, rajta semmi nem látszott, egyèrtelmű volt mindkettőnknek hogy marad a baba. Az anyukák abortuszt ajánlottak, de mi kizátuk. Ennek majdnem 5 ève, azóta is együtt vagyunk, már van egy tervezett babánk is aki szintèn elsőre sikerült
2017. jún. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem volt meg tervbe, mert nem tul regen vagyunk egyutt, egyszer nem vedekeztunk es megfogant 😀 persze nagyon orulunk neki. Csalad meg nem tudja, majd az elso genetikai utan. Pedig azt hittem h nehezem fogok teherbe esni, erre tessek. De en mar vagytam ra nagyon.
2017. jún. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!