Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szóltatok amikor teherbe...

Mit szóltatok amikor teherbe estetek? Jókor jött?

Figyelt kérdés

tervezett, váratlan volt ?


meséljétek el, hogy tudtátok meg és mit szólt a párotok, család? :)


2017. jún. 14. 19:32
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
miért hitted azt, hogy nehezen menne ?
2017. jún. 14. 22:08
 12/12 anonim ***** válasza:

A lànyom valahol tervezett volt csak sok probàlkozàs utàn se akart összejönni ès pont megbeszèltük a pàronmal, hogy akkor hagyjuk ès felùjìtjuk a hàzat ès abban a hònapban pozitìv lett a tesztem. :)

Most meg szerettünk volna kistesòt de mivel meg napjaban egyszer szoptatok nem volt ovulàciom sokàig mùlt hònapban hiaba csinaltam ovulacios tesztet is az is negatìv lett ès kitalaltuk hogy költözünk a vàrosba vàrat a tesò magàra ès egy hete pozitìv lett a tesztem. Szòval valahol tervezett de mègse mert amikor mas irànyt akarunk venni akkor jön a baba.

2017. jún. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!