Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 évesen a harmadik gyereket...

34 évesen a harmadik gyereket megszülni még ideális, vagy késő?

Figyelt kérdés
2017. jún. 15. 08:43
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
72%

35 fölött tekintik az orvosok ,,későinek".

34 simán belefér.

2017. jún. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

43 évesen szültem a negyediket.

Teljesen egészséges kisfiú. Természetesen minden vizsgálatot elvégeztettünk, minden negatív.

A terhesség nem volt nehezebb, mint huszonévesen, egyedül a diabétesz volt új kellemetlenség.

Nagyon fiatal vagy még, hajrá!

2017. jún. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
80%
Nekem 4 gyerekem van, pedig higyjétek el, nem tudtuk előre, hogy lesz a csok 10+10!!! Túl is teljesítettük, és vagyunk olyan pofátlanok, hogy megigényeltük! Nemsokára költözünk. És ráadásként még vagyok annyira arcátlan, hogy ötödiket is szeretnénk! Ejnye! ;)
2017. jún. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

"Félek, hogy nehéz lesz a terhesség, vagy beteg a baba.. mindenki ezzel riogat.."


Én 40 vagyok, és nemsokára az első fog megszületni. Nem volt nehéz a terhesség. Az eleje igen, annyiból, hogy nagyon féltem a vetéléstől, szóval lelkileg volt nehéz, fizikailag kutya bajom se volt és nincs is. Ez egyénfüggő, nem korfüggő.

A szűrővizsgálatok pedig arra hivatottak, hogy biztos ne legyen beteg a baba.

Ha szeretnél 3. babát, ne hallgass a károgókra.

2017. jún. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Hát igen... nem a kor számít, hanem inkább az eü állapot. Én sosem pofáztam bele mások életébe, bár a véleményem megvolt. Szívem joga. Mondok egy példát. Szomszédom már 18 éves korában tudta, hogy gyógyíthatatlan beteg. Autoimmun betegség, és mégis bevállalta a gyereket. Rosszabbul is lett utána, mert köztudott, hogy jó eséllyel felgyorsítja a folyamatokat. De utána bevállalt mégegyet. Ma már tolószékben ül és beszélni sem tud. Van két gyereke. Kb magatehetetlen. KÉrdem én, az a felelőtlen h.lye, aki makk egészséges és 40 évesen szülni akar???
2017. jún. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét szülőmet 40 körül szülték a nagymamáim (egyikük se első volt). Köszönik, jól vannak. :) Fiamat 33 évesen szültem, ő is egészséges. Persze statisztikailag nőnek a kockázatok, de amíg termékeny egy nő, addig szerintem nem késő.
2017. jún. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Én 33 évesen szültem az elsőt, 35, mikor a másodikat. Most vagyok 37 és reggel tudtam meg, hogy úton a harmadik. Hatalmas a boldogság. Ne izgulj, nem lesz semmi baj. Az orvostudomány is folyamatosan fejlődik.
2017. jún. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Én 28évesen szültem az elsőt, és most 33évesen várom a másodikat. Mi haramdikat nem tervezünk. Szerintem 35 felett lehet több rendellenesség, de erre vannak a vizsgálatok ebben a korban.
2017. jún. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!