Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy kell terhesen diétázni...

Hogy kell terhesen diétázni úgy, hogy ne legyek éhes?

Figyelt kérdés

Tudom, nagyon bugyuta kérdés, de mindig is vékony voltam, függetlenül attól, hogy mit és mennyit ettem, így hozzászoktam, hogy akár este 10-kor is ehettem nutellás kenyeret.

Viszont! Alig múltam 17 hetes terhes, és már 4 kg plusz van rajtam. Nem akarok azok közé tartozni, akik 20 kiló plusszal mennek szülni, mert tisztában vagyok vele, hogy nem egészséges, így szeretnék ez ellen időben tenni. Viszont az a helyzet, hogy éhezni sem akarok. Rossz érzés, és nem hiszem, hogy terhesen hagyni kellene korogni a gyomrot.


Tehát mi az, ami laktat, de nem pakol rám plusz kilókat?


Azt hiszem gyors az anyagcserém és salátával pl. képtelen vagyok jól lakni valamiért. Tudnátok olyan gyorsan elérhető ételeket mondani, amik eltelítenek? Sokszor van olyan gondom, hogy rendszertelenül eszek (munkámból adódóan), így nem tudok vacsorázni, mert akkor épp nem vagyok éhes, viszont este 10-kor már a hűtőt is keresztbe harapnám. Ilyenkor egy egyszerű szendvics már nem elég, ezért jobb híján egy nutellás kenyérrel oltom az éhségemet. Ezt nyilván nem kéne folytatnom. De mit ehetnék akkor, ami gyors és az éhséget is csillapítja?

Azért estem kicsit kétségbe, mert most az elmúlt 1,5 hétben 1,5 kiló jött fel rám. Tény, hogy érettségiztetek, így konkrétan 7.30-17.30 között vagy ülök, vagy a nekünk készített szendvicseket eszem, mert nagyon mást nem lehet csinálni. De félek, hogy nem csak ezen múlik a hízásom, hanem talán a gyomrom is tágul.


Bocsánat a kisregényért, de ki kellett írnom magamból, és addig sem ettem legalább. :)


2017. jún. 23. 09:14
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

A szuperanyát a gyakoris közösségre írtam, nem kimondottan az itteni válaszolókra.

Egyébként elismerem, valóban félreérthető voltam a kommentjeimben, csak próbáltam megmagyarázni, hogy mi a problémám. Ezek szerint nem sikerült.

2017. jún. 23. 16:36
 22/23 anonim ***** válasza:

Én is diétáztam a 30.hétig,sajnos igy is felszaladt 15kilo (mi lett volna ha nem figyelek) nagyon ritkán megettem egy szelet sütit vagy egy kis csokit sőt nutellás kenyeret is!!!!A cukrot és a lisztet kerültem (még most is) de nem zártam ki teljesen.

Viszont ha cukrosat ettem a szervezetem azonnal "beszippantotta" és elraktározta (hoppá cukor tartsuk meg ki tudja mikor kapok legközelebb alapon )

Ugyanazt tudom írni amit már sokan is,zöldség gyümölcs rostban gazdag étrend,ha megteheted kövesd a 160g-os diétát,csak eleinte nehéz,könnyen meg lehet szokni a méricskélést :) boldog babavárást

2017. jún. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Te írtad ki úgy a kérdést, mint akit kiidegel 4kg a 17. hétben.

Ne legyetek ennyire összeragadva apával, hogy még amiatt is be kell feszülnöd, hogy gyorsan kell enned, mert apa le akar feküdni. Pápá, te később jössz! Ennyi!


Olvasd el a kérdésed első 4 mondatát: tipikus önző cicababa "jaj nehogy már" típus. És zokon veszed, hogy félreértenek?

2017. jún. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!