Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen tünetei vannak ha...

Milyen tünetei vannak ha elhal a terhesség?

Figyelt kérdés

5 hetes vagyok

Egyik napról a másikra elmúltak a tüneteim.


2017. jún. 23. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Valakinel gorcsok, verzes, es igen, tunetek hirtelen mulasa is. DE: ezek egyike sem feltetlen jelent elhalast, foleg az utolso. Raadasul ebben a frontos idoben a tunetek jonnek-mennek szoval onmagaban ez nem jelent sokat. Mikor mesz orvoshoz?
2017. jún. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

5 hetes terhesen olyan változékonyak voltak a tüneteim, hogy néha én se tudtam mire vélni.

Volt hogy reggel voltam rosszul, másnap csak este voltam rosszul, harmadnap pedig egész nap émelyegtem!

A tünetek jönnek mennek.A 6. hét végétől az ágyhoz és a wc-hez voltam kötve, annyit hánytam.A 10. hét végén elmúlt majd a 12. hét végén visszatért a rosszullét. 18 hetes terhes vagyok most, és bizony nincs két egyforma napom. Tegnap megint a hányinger és az ájulás kerülgetett, ma pedig semmi bajom!

Amíg nincs vérzés,erős görcs addig valószínűleg minden rendben van a babával!

Ja és ne olvasgass az interneten, (bár gondolom már késő)

Én is egy frászban voltam a 12. hétig! Nem szabad! Élvezd a terhességed minden percét!

Gratulálok, és boldog babavárást kívánok! :)

2017. jún. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hétfőre kaptam időpontot a dokimhoz.
2017. jún. 23. 15:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Menj be az ügyeletre, ha az megnyugtatna. Ilyenkor fő a nyugalom! Nem fognak elküldeni, nekem legalábbis mindkét terhességem idején nagyon jó tapasztalataim voltak, pedig többször vaklármáztam.😉
2017. jún. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Theressita ***** válasza:
Szia, én is hétfőn megyek dokihoz, szintén 5 hetes vagyok :-) Én is egy ideg vagyok, remélem, minden rendben lesz. Drukkolok!
2017. jún. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nalam a tunetek maradtak de barnaztam
2017. jún. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem voltak tüneteim, hogy elhalt a terhesség, viszont a másodszori ultrahang előtt (először túl korán mentem) nagyon rossz érzésem volt, párom hiába próbált nyugtatni, sajnos igazam lett. Nem volt szívműködés :(
2017. jún. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem semmilyen tünete nem volt, rendesen volt terhességi rosszullétem, de nekem is már az első uh-n sejteni lehetett, hogy nem lesz jó vége. Sokkal fejletlenebb volt a menstruációtól számolttal ellentétben, ezért 1 hét múlva vissza kellett mennem, akkor már nem volt szívhang. Most pont fél évre rá újra terhes vagyok, szintén 5 hetes.
2017. jún. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7-es válaszoló! Nagyon sajnálom! Én is ugyanígy voltam. A második ultrahang előtt annyira rossz érzésem volt, aludni sem tudtam, mert éreztem, hogy nem él :( végül igazam lett : nem volt szívhang.
2017. jún. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!